‘ویروس بمب’: French medical official بازدید در unsanctioned مسابقه فوتبال به 400 طرفداران طوفان زمین (تصویری)

یکشنبه حادثه که در آن صدها نفر از طرفداران فوتبال با هجوم به زمین در طول یک “غیر قانونی” مسابقه بین دو تیم محلی شده است ناودان های پزشکی حرفه ای است که می گویند که این صحنه منجر به بیشتر COVID-19 موارد است.

با طرفداران گرسنگی فوتبال پس از تعلیق لیگ 1 با توجه به کروناویروس بحران بهداشتی در ماه مارس محلی مسابقه بین نوهف و Hautepierre جذب مخاطبان در سراسر 400 حامیان با وجود مستند قوانین در کشور محدود کردن تجمعات به بیش از ده نفر – با برخی از توصیف این بازی به عنوان “غیر قانونی“.

همچنین در rt.com ‘احمق’: Lyon, رئیس, انتقاد شدید تصمیم به لغو, فرانسوی, فصل فوتبال در اوایل به عنوان دیگر لیگ های بزرگ بازگشت

شات فیلم از حاشیه را نشان می دهد سپاه از حامیان عجله به زمین حتی پس از پلیس محلی تا به حال اقدام به پراکنده کردن جمع آوری شده است.

مسابقه صورت گرفت در استراسبورگ که باقی می ماند در داخل فرانسه کروناویروس “منطقه قرمز” به عنوان دیگر مناطق در این کشور شروع به شل محدودیت و با توجه به گزارش ها از منطقه مقامات محلی در حال درک می شود “خشمگین” در این حادثه.

آنچه که صورت گرفت این آخر هفته است غیر مسئولانه و جدی فراتر از اندازه. این است که به ما به عنوان مقامات منتخب به شدت محکوم می کنیم و به قانون,” سرژ Oehler این مسئول ورزشی در منطقه نوشت: در رسانه های اجتماعی.

اگر پس از مشاهده آن می رسد که باشگاه سرپرستان شرکت کننده در این وجود دارد خواهد شد بدیهی است متناسب پاسخ.

چند روز قبل داشتن با اشاره به بسته شدن پارک ها و باغ من تا به حال هشدار داده و آنها را برای خود لازم بازگشایی اما این نمی تواند بهانه ای این خطر افتادن از زندگی دیگران. حماقت و بی مسئولیتی می تواند منجر به یک فاجعه بهداشتی وضعیت در سرزمین ما.

من از مردم استراسبورگ برای نشان دادن مسئولیت. COVID-19 است نه یک نقطه نظر آن است که یک سم اجازه دهید اضافه کردن حماقت به این مرگ که حملات کورکورانه.”

همچنین در rt.com Ex-لیگ برتر مهاجم Pavel Pogrebnyak بستری با کروناویروس

اضافه کردن به کر مخالفت فرانسه virologist پروفسور گیلبرت Deray گفت که این صحنه می تواند یک “ویروس بمب” در منطقه و منجر به موجی از عفونت های جدید.

بیش از 145,000 مردم تایید شده است به عنوان حامل ویروس در فرانسه همراه با بیش از 28 ، 000 مرگ و میر ناشی از دوشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de