مجازی مارس’ به علامت آسانژ را در سال در انگلستان در میان بازداشت گسترده Covid-19 مستندات

در سراسر جهان مارس در حمایت از جولیان آسانژ برگزار خواهد شد حاضر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. جدا از اخلال در حمایت از تلاش های این ویروس مخوف است همچنین تهدید آمریکا ویکی لیکس از بنیانگذاران شخصا.

به “جهان اول مجازی مارس” قرار است به اتفاق در آوریل 11, دقیقا یک سال پس از آسانژ کشیده بود از سفارت اکوادور در لندن توسط پلیس بریتانیا و به زندان برده شد. به عنوان coronavirus همه گیر دیده می شود محدودیت ها و ممنوعیت آشکار در اعمال تجمع جرم در سراسر بسیاری از کشورها مارس برگزار خواهد شد آنلاین.

سازمان دهندگان این رویداد وعده داده شده به ارائه شرکت کنندگان با “مجازی آگهی ها” تبدیل خواهد شد که در دسترس برای به اشتراک گذاری در روز شنبه. ویکی لیکس از بنیانگذاران حامیان رایگان به نشان می دهد تا با ‘آگهی’ خود را به عنوان به خوبی – تنها شرط این است به از بند باز کردن خود را نخست pro-آسانژ الگوهای رفتاری قبل از آوریل 11.

همچنین در rt.com اولین coronavirus مرگ گزارش شده در Belmarsh حداکثر امنیت زندان پس از بریتانیا می گوید آسانژ امن وجود دارد

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر آلوده برخی از 1,450,000 مردم در سراسر جهان است و باعث شده است که بیش از 83,000 مرگ و میر. در حالی که شیوع بیماری مجبور است آسانژ پیروان به اتخاذ غیر متعارف بیشتر به معنی نشان دادن پشتیبانی آن را نیز تهدید زندگی از ویکی لیکس, co-founder.

حداکثر امنیت Belmarsh زندان که در آن آسانژ است که برگزار می شود به گزارش اول خود را Covid-19 مرگ این هفته و حامیان او از ترس این بیماری ممکن است به سرعت در حال گسترش از طریق تسهیلات. آسانژ در حال مبارزه با استرداد به ایالات متحده جایی که او می خواست در چندین اتهام توطئه برای هک کامپیوتر دولت و شکستن قوانین جاسوسی. اگر محکوم او می تواند به صرف بقیه عمر خود را پشت میله های زندان.

آسانژ سلامت در حال حاضر رنج می برد در طول سال های خود را در داخل سفارت اکوادور که در آن او به دنبال پناهندگی در سال 2012. متعدد فعالان و مقامات پزشکان و چهره های عمومی – از جمله گزارشگر ویژه سازمان ملل در مورد شکنجه – بارها و بارها با اشاره به وخامت سلامت هشدار داد که او ممکن است مرگ در انگلستان ،

همچنین در rt.com آسانژ زندگی در معرض خطر به عنوان اولین Covid-19 مرگ را تایید کرد در Belmarsh زندان — ویکی لیکس editor-in-chief

ویکی لیکس Editor-in-Chief Kristinn Hrafnsson گفت RT که آسانژ است در معرض خطر بالا از Covid-19 با توجه به ضعیف دولت از سلامت خود را حتی قبل از ارسال به Belmarsh و چگونه به سرعت چنین یک ویروس می تواند از طریق گسترش “ظرف پتری” زندان محیط زیست است.

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im