باکره مدار موشک فسخ لحظات پس از آزادی از حامل هواپیما در قبل از ازدواج تست ماموریت

باکره مدار تلاش کرده است اولین آزمایش پرواز مداری آن حمل بار راه اندازی سیستم متشکل از یک اصلاح بوئینگ 747 و هوا-راه اندازی موشک. ماموریت نتوانست لحظات پس از موشک منتشر شد.

حامل هواپیما و موشک – دوبله ‘کیهانی دختر’ و ‘پرتاب یک” بود – در زمان خاموش از یک فرودگاه در خارج از لس آنجلس روز دوشنبه در این شرکت مستقر در کالیفرنیا در اولین تست پرواز به سمت یک نقطه قطره ای شدن بیش از اقیانوس آرام.

با توجه به باکره, مدار هر دو هواپیما و موشک بودند در “سالم” شکل در طول ماموریت و همه چیز به نظر می رسد با توجه به برنامه ریزی – اما در آخرین لحظه تست سقوط از هم جدا.

ما تایید تمیز آزادی از هواپیما. اما ماموریت خاتمه مدت کوتاهی به پرواز.

در حالی که آن نشده که دقیقا چه چیزی را اشتباه رفت و احتمالا موشک سقوط به دریا به زودی پس از جدایی. خوشبختانه راه اندازی عدم تاثیر نمی گذارد هواپیما و آن را قادر به با خیال راحت بازگشت به فرودگاه با خدمه آن سالم و دست نخورده. این شرکت گفت: تیم خود را در حال حاضر غربال کردن از طریق داده های جمع آوری شده اشاره کرد که کار بر روی یک دومین موشک در حال حاضر در جریان است.

همکار فضای خصوصی maverick, ایلان ماسک موسس و مدیر عامل شرکت SpaceX ارائه شده تسلی به, باکره, مدار, تیم, توضیح شرکت خود را مورد نیاز چهار تلاش می کند برای قرار دادن آن Falcon 1 موشک با موفقیت به مدار.

در حالی که این شرکت گفت که امیدوار به انجام بیشتر با اولین آزمایش خود را در آن اضافه شده است که “اهداف کلیدی” بودند با این وجود انجام شده با راه اندازی.

“گفت: ما به عنوان قبل از پرواز اهداف ما امروز به کار از طریق فرایند انجام یک پرتاب یادگیری به عنوان آنجا که ما می تواند دستیابی به سیستم جرقه زنی” مدار گفت. “ما امیدوار بودیم که ما می تواند انجام داده اند اما ما در انجام آن دسته از اهداف کلیدی است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de