باکره رسانه ها نقض داده ها تاثیر می گذارد 900,000 مردم

باکره رسانه های پایگاه داده حاوی اطلاعات شخصی 900,000 مردم باقی مانده بود نا امن و در دسترس آنلاین برای 10 سال این شرکت اذعان کرده است.

اطلاعات قابل دسترسی شد “حداقل یک بار به مناسبت” توسط یک کاربر ناشناخته.

پایگاه داده که برای اهداف بازاریابی شامل شماره تلفن و آدرس ایمیل.

آن را شامل نمی شود کلمه عبور و یا اطلاعات مالی.

نقض نمی شد با توجه به هک و یا جنایی, حمله, اما از آنجا که پایگاه داده بوده است “نادرست پیکربندی” توسط یکی از کارکنان زیر صحیح, روش, باکره رسانه ها گفت.

این شرکت هشدار داده شد به مشکل روز جمعه پس از آن کشف شد توسط یک محقق امنیتی مستقل.

این شرکت گفت: تقریبا همه کسانی که آسیب دیده بودند باکره مشتریان با تلویزیون و یا ثابت-خط تلفن, حساب, اگر چه پایگاه داده و همچنین شامل برخی از ویرجین موبایل مشتریان و همچنین به عنوان مشتریان بالقوه اشاره شده توسط دوستان به عنوان بخشی از ارتقاء.

باکره رسانه ای است که متعلق به ما کابل های, گروه, آزادی, جهانی, است به اطلاع دفتر کمیساریای اطلاعات را به عنوان مورد نیاز و راه اندازی یک پزشکی قانونی بررسی است.

لوتز Schüler, مدیر اجرایی, باکره, رسانه ها گفت: “ما به تازگی آگاه شد که یکی از ما بازاریابی پایگاه داده بود به اشتباه پیکربندی شده که اجازه دسترسی غیر مجاز. ما بلافاصله پس از حل مسئله با بستن دسترسی داشته باشید.”

“حفاظت از داده های مشتریان اولویت است و ما صمیمانه عذرخواهی می کنیم” او گفت:.

“بر اساس تحقیقات ما, باکره رسانه ها بر این باورند که این پایگاه داده دسترسی در حداقل یک مناسبت اما ما نمی دانیم که تا چه حد از دسترسی و یا اگر هر گونه اطلاعات در واقع استفاده می شود” آقای Schuler گفت.

باکره رسانه ها گفت: این امر می تواند ایمیل کسانی که تحت تاثیر روز پنج شنبه به منظور هشدار دادن به آنها در مورد خطرات ناشی از فیشینگ, مزاحمت تلفنی و سرقت هویت. این پیام شامل یک یادآوری به کلیک بر روی لینک های ناشناخته در ایمیل و نه به ارائه اطلاعات شخصی برای تایید نشده تماس گیرنده.

مشاوره بیشتر شد و در دسترس بر روی وب سایت خود را گفت.

این واقعیت است که باکره رسانه های پایگاه داده نشده است به طور فعال هک اطمینان برای مشتریان اما در حالی که جزئیات آن برای تلفن های موبایل مانند خطای انسانی مقصر است و این جای شرم آور برای یک شرکت فناوری.

ده ماه است که یک مدت زمان طولانی برای همه است که داده ها را فقط نشسته وجود دارد انتظار داشت.

و در حالی که هیچ کلمه عبور و یا اطلاعات بانکی در میان آن وجود دارد خیلی افتضاح از اطلاعات تماس برای یک سایبر جنایی برای کار با. فیشینگ اعزامی – هنگامی که کسی تلاش می کند برای دریافت اطلاعات مالی از یک قربانی با تظاهر به اینکه یک شرکت با یک دلیل مشروع برای تماس نیست به خصوص پیچیده اما آنها موثر برای کسانی که گرفتار کردن گارد و می تواند سودآور منبع درآمد.

این معلوم نیست که آیا این بود که در عین حال یک مورد دیگر از نا امن داده های ذخیره شده بر روی یک سرویس ابری است که به راحتی قابل جستجو اگر شما می دانید چگونه. شده اند وجود دارد ده ها تن از نمونه هایی از این تازگی و از جمله فقط این هفته یک پایگاه داده از اطلاعات شخصی افراد استفاده از ایستگاه قطار wi-fi در سراسر انگلستان است.

باکره رسانه ها عذر خواهی کرد و واقعا وجود دارد بسیار کمی توصیه های عملی برای ارائه در این نوع از نقض فراتر از حد معمول پروتکل اقامت هشدار به هر گونه پیام درخواست اطلاعات شخصی و یا دسترسی به هر نوع سرمایه گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im