ویدئوها نشان می دهد صحنه کالیفرنیا خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن Kobe Bryant

فیلم پدید آمده است نشان می دهد که پس از سقوط هلیکوپتر در کالیفرنیا است که بنا به گزارش ها در زمان زندگی NBA افسانه کوبه برایانت و هشت نفر دیگر.

اولین ویدئوها و عکس های سایت تصادف نشان می دهد دود و زباله های پراکنده در اطراف منطقه و خدمات اورژانس پس از رسیدن به صحنه است. این حادثه گزارش شده از آتش پردازنده کوبه برایانت خصوصی هلیکوپتر ساخته شده است که آن مارپیچی خارج از کنترل قبل از توفنده بیش از کالاباساس.

لس آنجلس کلانتر تایید وجود نداشت بازماندگان چپ در محل سقوط. آنها گفته اند که آنها را نه تایید هویت هشت نفر دیگر علاوه بر برایانت درگیر در تصادف تا زمانی که پزشکی قانونی باعث می شود خود را گزارش.

منابع نزدیک به خانواده نیز گفت: چند رسانه از جمله لس آنجلس تایمز که برایانت 13-year-old daughter Gianna بود در میان کسانی که در هلیکوپتر که زنده ماندن نیست.

هر چند از بازنشسته بسکتبال پس از سال 2016 برایانت هنوز یک بازدید کننده مکرر به NBA بازی و او شناخته شده بود به پرواز در یک هلیکوپتر خصوصی.

برایانت شد و یک طلای المپیک, مدال های اخیر آکادمی برنده جایزه برای فیلم کوتاه ‘بسکتبال عزیز و محبوب لس آنجلس ورزشکار به عنوان او خود را صرف کل 20 سال کار حرفه ای با لیکرز.

همچنین در rt.com NBA افسانه کوبه برایانت می میرد در سقوط هلیکوپتر در سن 41

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su