ویدئوها نشان می دهد راکت در حال پرواز بر فراز خاک اسرائیل در مرز غزه ساعت پس از اسرائیل به اهداف حماس در مشاهده پست ها’

فیلم ظهور نشان می دهد اسرائیل موشک دفاع تیراندازی کردن راکت به اتهام راه اندازی شد از این جهت به نوار غزه است. یک موشک از سه گزارش موفق به سوراخ گنبد آهنین سیستم دفاع.

این نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) گزارش داد در اواخر روز پنجشنبه که سه فروند راکت به سوی خاک اسرائیل از منطقه نوار غزه شد که دو گرفته شده توسط اسرائیل دفاع هوایی. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد چندین پرتابه رعد و برق تا آسمان شب در طول مرز جوامع نیر هستم Ivim و سدروت در نزدیکی مرز غزه و به دنبال آن چندین با صدای بلند موی چتری – شبیه صدای انفجار.

در حالی که دو تا از این موشک ظاهرا ره یک گزارش به فرود در یک میدان باز در جنوب اسرائیل در شهر سدروت واقع کمتر از یک مایل از غزه. هیچ تلفات یا صدمات گزارش شده از این حمله است.

اما به عنوان موشک آلارم به صدا در شهر, یک مادر و 3-هفته-کودک مجروح شدند که آنها با عجله برای پوشش متعاقب آن وحشت. نوزاد به بیمارستان منتقل شد با وضعیت او با عنوان “متوسط” اورشلیم پست گزارش شده است. مادر دچار جراحات جزئی.

بمباران آمد تنها چند ساعت پس از اسرائیل جنگنده جت زده چه اسرائیل به عنوان “اهداف حماس در غزه”در اقدامی تلافی جویانه به “موشک” و “مواد منفجره بالن” است که راه اندازی شده است از بازسازی نوار غزه تحت کنترل این گروه اسلامگرای حماس است.

همچنین در rt.com ‘بیت المقدس است نه برای فروش, خود توطئه مقابله خواهد شد’ – عباس واکنش نشان می دهد به مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه مقابله

شعله ور شدن می آید که فلسطینی ها در سراسر کرانه غربی و غزه معلوم شد در اعداد بزرگ در اعتراض به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح صلح خاورمیانه که به دنبال یک دولت فلسطینی در قالب چندین نواحی احاطه شده توسط اسرائیل یک سرمایه در بیت المقدس شرقی در حومه اورشلیم و یک تونل اتصال کرانه باختری و نوار غزه.

طرح کشیده شده خشم و انزجار از گروه های فلسطینی که همه را رد کرد. محمود عباس گفت که این امر می تواند غیر ممکن است برای فلسطین به “پذیرش یک دولت بدون بیت المقدس” که با توجه به طرح باقی مانده است ما به رسمیت شناخته شده پایتخت اسرائیل است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی