تصویری را نشان می دهد ‘افراد مورد علاقه’ در قتل بازنشسته, سیاه, پلیس, David Dorn, ‘کشته شدن توسط غارتگران’

پلیس منتشر کرده اند فیلم های نظارت نشان دادن افراد مختلف در داخل غارت فروشگاه در سنت لوئیس که در آن پلیس بازنشسته کاپیتان دیوید Dorn بود به ضرب گلوله کشته پایین deeming آنها را “افراد مورد علاقه” در این مورد است.

اسیر توسط چندین دوربین های مدار بسته داخل فروشگاه این ویدیو نشان می دهد یک گروه از مردان snooping اطراف غارت اموال در زمان Dorn کشته شد. حداقل دو نفر از آنها به نظر می رسد مسلح این فیلم را نشان می دهد.

پلیس توضیح داده مردان تنها به عنوان “افراد مورد علاقه” مربوط به این مورد نشان می دهد که اتهام رسمی با این حال باید در برابر کسی که در veteran افسر کشته شدند. پاداش تا $45,000 ارائه شده برای هر گونه اطلاعات با ارزش در قتل است.

Dorn یک 77 ساله, سیاه, مردی که 38 سال خدمت در نیروی ضرب گلوله کشته شد در خارج از فروشگاه در صبح روز سه شنبه به عنوان او ظاهرا در تلاش برای جلوگیری از غارتگران از غارت استقرار. نگران کننده فیلم پس از تیراندازی ساخته شده است که دور آنلاین نشان دادن خون آلود Dorn در حال مرگ در پیاده رو خارج از فروشگاه.

این قتل باعث موجی از خشم و انزجار در سراسر کشور با بسیاری از نقطه اواخر کاپیتان به عنوان یک قهرمان که قربانی خشونت جاری در سراسر ایالات متحده. ادای احترام به Dorn شده است همچنین پرداخت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که گفت: “پلیس کاپیتان” بود “وحشیانه به ضرب گلوله کشته و با نفرت غارتگران است.”

تظاهرات توده ای شده اند مواج در سراسر کشور برای بیش از یک هفته در حال حاضر در حال گسترش به هر خارجه آمریکا – باعث مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در دست مینیاپولیس پلیس در دستگیری دوشنبه گذشته.

در بسیاری از نقاط تظاهرات تفویض به آشکار شورش گسترده با غارت و آتش سوزی و دیگر موارد خشونت منجر به تلفات متعدد در میان معترضان و پلیس به طور یکسان.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de