سفید کلاه شات های جدید جعلی تصویری از “بشار اسد حمله شیمیایی’ در سوریه ادلب روسیه وزارت دفاع گفته است. فیلم, co-produced by بدنام سفید کلاه انتظار می رود که منتشر شد در مدت کوتاهی در رسانه های اجتماعی.

تولید فیلم جدید منعقد شد در روز سه شنبه در روستای Zerba واقع در نظامی-کنترل بخشی از سوریه را در استان ادلب روسیه در مرکز سوریه آشتی کرده و با استناد به چند منابع مستقل.

این ویدئو به ضرب گلوله توسط بدنام سفید کلاه گروه در همکاری با محلی تروریست ها و آزار پس از “حمله شیمیایی” افراد ملکی توسط سوریه نیروهای دولتی پرداختند.

این فیلم با توجه به وزارت دفاع نشان می دهد ‘نجات’ سرگردان در اطراف در یک ضخیم پر از “خردل-رنگی گاز” و توجه به ” قربانیان را از صحنه “حمله کند.”

همچنین در rt.com سفید کلاه هستند ‘آماده سازی حمله شیمیایی کاذب-پرچم’ در سوریه را در استان ادلب نظامی روسیه نوک خاموش

با توجه به ارتش روسیه, ویدئو منتشر شد و در مدت کوتاهی در رسانه های اجتماعی به برداشت توسط pro-نظامی رسانه های خبری در جهان عرب و غرب است. تعدادی از “حملات شیمیایی” در سوریه متهم شده است که در دولت این کشور توسط شبه نظامیان در طول جنگ شده است مواج در این کشور از سال 2011 است.

به اتهام “حمله” معمولا رخ می دهد در طول سریع پیشرفت ارتش سوریه در برابر مخالفان دولت با شبه نظامیان و تروریست ها است. در روزهای اخیر ارتش سوریه شکسته است از طریق جهادی دفاع در ادلب شده است و به سرعت در حال آزادسازی سرزمین بود که شبه نظامیان تحت کنترل برای سال.

بریتانیا و ایالات متحده-بودجه سفید کلاه گروه که تبلیغ خود را به عنوان یک “بی طرف” بشردوستانه سازمان به دنبال به صرفه جویی در سوریه غیر نظامیان بوده است رسانه های عزیزم برای سال. Netflix بکشد مستند در مورد آن حتی موفق به کسب جایزه اسکار در سال 2016. اما این نیز عمل تقریبا به طور انحصاری در جهادی برگزار می شود بخش هایی از سوریه و اعتقاد بر این است که روابط قوی با محلی القاعده شاخه. نظامی روسیه قبلا متهم به شرکت در صحنه ویدئوها از قرار حملات شیمیایی.

همچنین در rt.com ‘بی شرمانه دروغ’: سوریه روایت مدیران دفاع دوما سلاح شیمیایی جعل عنوان OPCW می آید تحت حمله

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی