تند و زننده: VAR زیر آتش دوباره پس از officals اعتراف Giovani Lo Celso باید فرستاده شده اند در چلسی-تاتنهام برخورد (تصویری)

بحث برانگیز لیگ برتر ور سیستم تحت انتقاد شدید یک بار دیگر از مقامات بستری آنها ساخته شده است یک اشتباه با مشاوره یک کارت قرمز برای Giovani Lo Celso در طول چلسی 2-1 پیروزی بر تاتنهام.

در طول زمان دربی لندن در استمفورد بریج تاتنهام را در آرژانتین بین المللی Lo Celso نشان داده شد توسط دوربین های مهر در شین بلوز کاپیتان کسر Azpilicueta.

ور مقامات هشدار داده داور مسابقه مایکل الیور که این حادثه تحت بررسی است اما پس از یک توقف طولانی اجازه می دهد تا ویدئو مقامات به پخش این چالش چند بار از زوایای مختلف این ور تیم تصمیم گرفتند به توصیه یک کارت قرمز.

فوق العاده بازیکن نبود حتی رزرو برای این چالش است.

همچنین در rt.com اسپانیایی فوتبالیست می شود کارت قرمز کردند پس از VAR بررسی… تنها به بازگشت و دریافت و ارسال دوباره لحظه بعد (تصویری)

تیم فرانک لمپارد تا به حال یک دید واضح و روشنی از این حادثه و مبهوت بود غیر-تماس با ور مقامات اما طرف او را در خود حفظ خونسردی به ادعای پیروزی به لطف گل از آرسنال و مارکوس آلونسو.

اما قابل توجه و تاب BT Sport مجری جیک هامفری نشان داد اواسط بازی که VAR تیم در Stockley پارک کرده بود بعد اعتراف خود را از خطا و گفت: Lo Celso شده اند باید اخراج برای این چالش است.

“ما شده اند صحبت به Stockley پارک که باید اذعان کرد که تصمیم اشتباه و لو Celso باید فرستاده شده اند خاموش” هامفری ارسال شده به توییتر.

لمپارد بود و طبعا ناراحت بعد از بازی گفت: “من فقط در حال انتظار برای کارت قرمز نشان داده می شود.

“این فقط به اندازه کافی خوب نیست. گفت: پس از آن آنها ساخته شده است یک اشتباه است که به اندازه کافی خوب نیست. آنها تا به حال… چند دقیقه آنها را امتحان کنید و حق آن را دریافت.

“تمام جهان شاهد آن است. من نفرت را به اینجا ایستاده و تماس (برای) یک کارت قرمز است و پا شکن.

“من نمی گویم هر چیزی در مورد داور در نقطه ای به دلیل آن سخت است اما آن را به اندازه کافی خوب نیست.”

همچنین در rt.com ‘تقریبا هر کس نمیخواهد ور در بازی’: لیگ برتر ستاره Declan برنج می پیوندد گروه کر در حال رشد از مخالفت در برابر VAR

Azpilicueta شگفت زده شد با تصمیم گفت: “من یک بازیکن است که دوست دارد در کف چون من سخت بود اما تقصیر من نیست چون روشن مهر در من شین من احساس آن را فورا” او گفت:.

“بدیهی است که هر کسی اشتباه می کند اما هنگامی که شما یک مقدار زیادی از تکرار آن می تواند آسان تر است.”

سابق آرسنال رئیس آرسن ونگر مشغول به کار بود, بازی, برای, تلویزیون, کانال بین اسپورت گفت: “این تصمیم به یکی از آسان به را است.

“این یک کارت قرمز مستقیم,” او گفت:.

“من حتی نمی ببینید که چرا آنها مورد نیاز سه دقیقه تصمیم گیری کند.”

همچنین در rt.com بیشتر آفساید توسط یک بغل: فوتبال نمایندگان مجلس به موضوع VAR ارشاد در میان ادعا می کند تکنولوژی ‘کشتن بازی’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی