تایید پاکسازی? چندین حساب از دست دادن آبی چک پس از مصاحبه ‘wrongthinkers’

توییتر به پاکسازی آبی “تایید” چک از حساب از روزنامه نگاران و podcasters که ارسال شده مصاحبه با افراد در نظر گرفته شده بحث در حال باریک شدن میانه-لیبرال جریان اصلی.

Mediaite روزنامه نگار همایون Takala محروم شد از آرزو های آبی بررسی فقط یک ساعت پس از به tweeting مصاحبه با سابق CBS خبرنگار Sharyl Attkisson او توییتی در روز جمعه به او 4,000-plus پیروان. روز بعد به اشتباه نظر podcaster جاش Lekach توییتی که او هم تا به حال خود را آبی بررسی لغو پس از مصاحبه محافظه کار provocateur (و در حال حاضر کنگره نامزد) لورا Loomer که خودش را ممنوع از توییتر و دیگر سیستم عامل. Lekach بیش از 18,700 پیروان.

چه دو مفسران در مشترک دارند ؟ هر دو مصاحبه unapologetic خار در دموکراتیک استقرار طرف. Attkisson جانباز خبرنگار تحقیقی که در حال حاضر هلمز کامل اندازه گیری در سینکلر رسانه ها تا مدت ها ادعا کردند که او surveilled گسترده و به طور غیر قانونی توسط اوباما – و او گفت Takala که “بسیاری از دیگران” نیز به احتمال زیاد بر جاسوسی.

“فقط تشکر بود برای کمک به از هوش مخاطبین که من حتی یاد گرفته است که ماموران دولت شدند, جاسوسی بر روی من” Attkisson گفت Takala. “در غیر این صورت من هرگز آن را مشکوک یا شناخته شده اند.” او بر این باور او جلب توجه رئیس جمهور snoops با گزارش botched وزارت دادگستری تفنگ-اجرای طرح “سریع و خشمگین” به عنوان به خوبی به عنوان او رسیدگی به بنغازی سفارت حمله در لیبی.

همچنین در rt.com پاکسازی از alt-رسانه های FB است ‘ما هل دادن به عقب فقط یک آغاز’ – سانسور خودی

شاید مهمتر از همه – به خصوص در میان آنچه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او آمده اند به تماس “Obamagate,” رسوایی آشکار اطراف اوباما در سازمان های اطلاعاتی جاسوسی در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مقامات در runup به انتخابات 2016 – Attkisson واصل شده به بازگشایی یک طرح دعوی در دادگاه در برابر چند دولت اوباما مقامات اطلاعاتی از جمله سابق آمریکا معاون دادستان Ron Rosenstein. داشتن شده است با نوک انگشتانش کردن توسط ناشناس whistleblower, Attkisson اتهامات در حالی که خدمت به عنوان ما وکیل برای مریلند Rosenstein دستور داد که “غیر قانونی نظارت و هک” از Attkisson کامپیوتر و دستگاه های دیگر.

Lekach در ضمن مرتکب گناه نابخشودنی دعوت از Loomer – که ادعا می کند به ممنوع شده است از نه تنها Twitter و Facebook (که با برچسب او را “فردی خطرناک” در سال گذشته به معنی هر اشاره ای از او ممنوع بود) اما متعدد با سیستم عامل های دیگر از جمله پی پال, Uber, Venmo و حتی تعقیب بانک آنلاین برنامه بر روی پادکست خود را اشتباه نظر به بحث در مورد کنگره اجرا شود. Loomer در چند دیگر از نامزدهای جمهوریخواه در ماه اوت اولیه برای فلوریدا 21st منطقه با هدف ضربه زدن دموکراتیک وقت لوئیس فرانکل.

همچنین در rt.com بی عیب و نقص زمان: توییتر تصفیه ده ها تن از کوبا خبرنگاران فقط قبل از اینکه رئیس جمهور انرژی سخنرانی

Loomer شد چیزی از نام خانواده برای او سیاسی مانع از آن شبیه عملکرد هنر بیش از نمونه فعالیت های در حال اجرا روی صحنه در وسط نیویورک عملکرد ژولیوس سزار که در آن شکسپیر eponymous شخصیت ساخته شده برای شبیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; جوراب توری, جوراب خودش را به درهای توییتر ستاد به اعتراض او deplatforming; عجله نیویورک انقلاب به فریاد که اعتراض “متنفر یهودیان.” او همچنین تحت پیگرد Facebook, گوگل, اپل و توییتر به اتهام توطئه به سکوت محافظه کارانه انداز طرح دعوی در دادگاه است که موفق به زنده ماندن اولیه اخراج و به پایان رسید تا قبل از یک DC دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته.

محافظه کار provocateur گفت Lekach در متخلف پادکست که توییتر تا به حال خود را تغییر قوانین سیاسی نامزدها به عنوان به زودی به عنوان او در زمینه به اجرا فلوریدا کنگره صندلی. آن را قبلا اجازه همه نامزدهای سیاسی به استفاده از پلت فرم آن; پس از Loomer را پر کردن آن دسته از داوطلبانی تا به حال به پیروزی اولیه خود را قبل از آنها می تواند تضمین استفاده است.

توییتر پاسخ داده است به شکایت از Takala یا Lekach – یا روزنامه نگار کاساندرا Fairbanks نوشت که تا گرفتاری خود را برای دروازه دانشمند در روز دوشنبه و در پی یک اظهار نظر از پلت فرم است ، رسانه های اجتماعی غول پیکر به تازگی به روز شده آن شرایط استفاده از خدمات, اما هیچ چیز در این نسخه به روز شده منابع تایید حساب.

همچنین در rt.com ‘جرم سانسور’ v ‘bot تصفیه’: Twitterati تقسیم بیش از اتهام سرکوب محافظه کار صدای

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de