ونزوئلا FM غرب در واشنگتن برای جلوگیری از بازگشت اضطراری پرواز برای 800+ شهروندان ‘رشته’ در آمریکا در میان Covid-19 بحران

وزیر امور خارجه ونزوئلا Jorge Arreaza است castigated واشنگتن برای مسدود کردن اضطراری پرواز را به خانه صدها نفر از ونزوئلا گیر در آمریکا, کوبیدن تحریم در کشور شرکت های هواپیمایی.

به عنوان ما می شود یکی از عمده جهان در فاصله به سرعت در حال گسترش coronavirus کاراکاس راه اندازی کرده است تلاش برای کمک به بیش از 800 رشته شهروندان برای بازگشت به خانه سوار یک پرواز خاص مرتب توسط کشور گل سرسبد شرکت هواپیمایی Conviasa. اما با تحریم های جدید آمریکا علیه سیلی بر روی حامل ماه گذشته – محرومیت هواپیمایی کل ناوگان از ورود به کشور – عملیات امداد و نجات متوقف شده است در آهنگ های خود را.

“ما محکوم است که آمریکا اصرار دارد در هوایی خود را در محاصره ونزوئلا و هنوز هم حاضر به اجازه مستقیم بشردوستانه پرواز [از طریق] @LAConviasa یا سایر خطوط به بیش از 800 هموطنان رشته در آمریکا و ثبت نام در سیستم ما صدارت,” Arreaza گفت: در یک توییت در روز سه شنبه.

همچنین در rt.com ‘غیر انسانی & reckless’: توییتر سکوت ونزوئلا ضد coronavirus به عنوان رئیس صندوق بین المللی پول را رد می کند وام اضطراری

FM اعلام کرد در روز دوشنبه است که صدها نفر از شهروندان شد و برنامه ریزی برای بازگشت در بازگشت پرواز – هر ثبت نام از طریق آنلاین رجیستری – اما اشاره کرد کاراکاس شد و هنوز در انتظار ما پاسخ که ظاهرا در آمد های منفی یک روز بعد. ما هنوز برای اظهار نظر در این موضوع publicly.

رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro, به خواست واشنگتن را یک استثنا برای عملیات بشردوستانه اصرار تحریم بود کاهش یافته و به شهروندان اجازه می دهد تا با خیال راحت به بازگشت به کشور خود.

“من به دولت ایالات متحده است که آن را نمی تواند ما جلوگیری از رفتن برای انسان دوستانه دلایل آن را باید لغو تحریم” رئیس جمهوری ونزوئلا در بیانیه ای گفت. “Conviasa هواپیما آماده برای سفر به هر جایی در جهان که در آن ونزوئلا می خواهید به بازگشت به خانه.”

همچنین در rt.com تحریم ایران و دیگران باید ” فورا دوباره ارزیابی گروههای coronavirus همه گیر حقوق بشر سازمان ملل رئیس می گوید:

ونزوئلا گزارش شده تنها حدود 84 موارد Covid-19 در درون مرزهای آن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب به عنوان عفونت افزایش می یابد فراتر از 50 ، 000 در ایالات متحده در حال حاضر سومین hotspot برای ویروس.

ما را حفظ کرده است یک قایق فلج کننده تحریم ها علیه ونزوئلا برای بیش از یک دهه ramped تا به طور قابل توجهی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت – هدف قرار دادن این کشور حیاتی بنزین بخش و تعدادی از شرکت های دیگر و همچنین چند مقامات ارشد. در تلاش مداوم برای سرنگونی سوسیالیستی ونزوئلا دولت آمریکا را فراهم کرده است, سیاسی و حمایت مالی به اپوزیسیون به رهبری خود اعلام کرد: “رییس جمهور موقت” خوان Guaido و انداخت وزن خود را پشت یک کودتای نظامی تلاش آوریل گذشته که موفق به الهام بخش توده defections از نیروهای امنیتی و fizzled تنها پس از دو روز از تظاهرات خیابانی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im