آگوست 5, 2020

مجله ایرانیان

بی بی سی و راشا تودی

خرابکاری اسپری-رنگ و سوختگی پورتلند “سرزمین موعود” مجسمه (ویدئوها)

تظاهر کنندگان در اورگن با استفاده از آتش بازی به مشعل به “سرزمین موعود” مجسمه به تصویر می کشد پیشگام خانواده در پایان Oregon Trail. این خرابکاری نیز گذاشته محاصره این شهر مرکز عدالت در چه پلیس تلقی یک “شورش.”

شهر پورتلند شناخته شده است در سراسر کشور به عنوان یک چشمه از جناح چپ فعالیت و معترضان وجود داشته آغوش ‘Black Lives Matter’ علت با ذوق. پس از incinerating یک مجسمه از یک الک در چهارشنبه اراذل و اوباش از تظاهر بازگشت به Chapman مربع در پنج شنبه شب جایی که آنها به زودی شروع به تیر اندازی آتش بازی و چه می گویند پلیس بودند “خمپاره” در مرکز عدالت در سراسر خیابان.

خشونت دستگیر شد در رسانه های اجتماعی با فیلم به تصویر می کشد بمباران و همچنین به عنوان پاسخ پلیس.

همچنین در rt.com تماشا کنید: پلیس ‘ارتش’ انفجار غیر کشنده دور در BLM معترض در پورتلند به عنوان ضد شورش را اعلام کرد

به عنوان مواج فعالان تشکیل یک بند از بداهه سپر خارج از مرکز عدالت, ‘سرزمین موعود” بود گچ بری در, برچسب, اسپری-رنگ آمیزی شده و سپس به آتش کشیده شد با آتش بازی. معترضان روز به عنوان مجسمه بالا رفت و در شعله های آتش.

روز جمعه صبح بنای برنز شد سوخته و سوخته.

تندیس تجلیل برده صاحبان مؤتلفه رهبران و چهره های تاریخی تلقی “نژادپرستانه” کشیده شده است و یکهو در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است. برخی از آثار مانند الک قرار داده شده اند به ظاهر به طور تصادفی.

‘سرزمین موعود” شده است در بلوک سفت برای برخی از زمان. پایه آن محاط است با یک نقل قول توماس جفرسون به پدر و بنیانگذار و مالک که مجسمه شده اند و پاره پاره خود را از پایه در سراسر کشور از جمله در پورتلند.

همچنین در rt.com پورتلند معترضان سرنگونی مجسمه از توماس جفرسون, پدر, اعلامیه استقلال به عنوان فرهنگ جنگ گرم (تصویری)

شهر خود پورتلند ناظر توصیف ‘به سرزمین موعود” در سال گذشته به عنوان یک بنای تاریخی به سفید”برتری فرهنگی” است که باقی می ماند “در چشم ساده پنهان در پورتلند چپمن مربع است.”

پلیس اعلام کرد یک شورش در پنج شنبه شب و با استفاده از “کنترل جمعیت مهمات” در خرابکاری. چند بازداشت شد اما پلیس متوقف نمی سوزاندن مجسمه و نه تخریب الک بنای شب قبل از.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

آهنگ پیشواز همراه اول