MotoGP افسانه Valentino Rossi تصمیم گیری در بازنشستگی خود را از ورزش این فصل پس از کارخانه Yamaha تیم اعلام کرد, فرانسوی, سوار فابیو Quartararo جایگزین خواهد شد, ایتالیایی, ستاره در این تیم از 2021.

فرانسه آس Quartararo است تحت تاثیر قرار برای ماهواره پتروناس Yamaha تیم تا کنون در کار خود را در سطح بالا از موتور سیکلت مسابقه و نمایش را به دست آورده او را کامل کارخانه سوار در کنار رسی اسپانیایی هم تیمی Maverick Vinales در 2021. اما که می آید در هزینه رسی که توسط بسیاری در نظر گرفته می شود بزرگترین مرد به مسابقه بر روی دو چرخ.

در حال حاضر 40 Rossi را مجبور به تصمیم گیری در حرکت بعدی خود را با این, ایتالیایی, از چپ به کار کردن که آیا او می خواهد به بازنشستگی در پایان سال 2020 فصل – 25 خود را نجومی در مسابقه جایزه بزرگ – و یا سوئیچ به یک تیم دیگر برای 2021.

همچنین در rt.com ‘من می توانم خانه من!’ مجروح انگلیسی, کلوب مسابقه سهام فیلم دیدنی از تصادف (تصویری)

“یاماها از من خواست در ابتدای سال به تصمیم گیری در مورد آینده من” گفت: نه بار قهرمان جهان.

“روشن است که پس از آخرین ویژگی های تغییرات و با ورود من جدید خدمه رئیس اولین هدف این است که برای رقابت در این سال و برای ادامه زندگی حرفه ای من به عنوان یک MotoGP سوار نیز در سال 2021.

“قبل از انجام این کار من نیاز به برخی از پاسخ هایی که تنها مسیر و چند مسابقه می توانید به من بدهید.”

Yamaha تصمیم به اعلام Quartararo خیلی زود به قرار دادن فشار اضافی بر روی رئیس تیم Lin جارویس که گفت که این تیم مجبور شد برای نگاه به آینده با یک میزبان از تیم ها به دنبال به امن Quartararo امضا.

اما او همچنین نشان داد که حتی اگر وجود دارد ممکن است یک محل برای رسی در رسمی کارخانه تیم از 2021 یاماها هنوز هم پشتیبانی ایتالیایی اگر او تصمیم گرفت تا آن را به تنهایی و یا پیوستن به یک تیم های ماهواره ای.

“این یک احساس عجیب و غریب برای شروع یک فصل دانستن که ول نمی خواهد در کارخانه تیم در سال 2021 اما یاماها هنوز هم وجود دارد برای Valentino, هر آنچه که او ممکن است تصمیم گیری برای آینده,” او توضیح داد.

“اگر او احساس اعتماد به نفس و همچنان به مسابقه ما خواهد شد با ارائه یک کارخانه-مشخصات YZR-M1 دوچرخه و کامل مهندسی پشتیبانی می کند.”

2020 MotoGP فصل انتخابات عراق در قطر در 8 مارس.

همچنین در rt.com سوار بستری به عنوان دوچرخه فوران در شعله های آتش در انگلیسی, MotoGP ترسناک سر و صدا (تصویری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی