چند یوتا ادارات پلیس باید التماس کرد با مجرمان به خود را متوقف کند “نابکار” رفتار با توجه به افزایش مقادیر coronavirus موارد در ایالات متحده است. این همه یک شوخی ؟

آن را سخت به بگویید که چگونه به طور جدی ما این است که دولت با در نظر گرفتن coronavirus زمانی که سیاستمداران اصرار مردم به قرنطینه خود را در داخل خانه اما مقامات دولتی با استفاده از این ویروس به عنوان یک punchline.

نمک دریاچه اداره پلیس شهر در پاسخ به کروناویروس با درخواست “تمام فعالیت های جنایی/نابکار رفتار به توقف تا اطلاع ثانوی. ما قدردانی خود را پیش بینی همکاری در توقف جنایت و تشکر از مجرمان در پیش است.”

پاسخ به صدای جیر جیر حاکی از این اداره درخواست یک فقیر تلاش در طنز — چرا یک اداره پلیس احساس نیاز به شوخی از طریق حساب رسمی باقی می ماند یک رمز و راز به ویژه در طول دولت ملی اضطراری. بدتر هنوز, گروه تاریخ می دهد مضطرب زمینه به همه چیز.

گذشته گزارش پلیس یوتا یافت افسران در یک نقطه و مسئول بیشتر قتل از باندهای یا فروشندگان مواد مخدر. که گزارش بر اساس اطلاعات جمع آوری شده بین سال های 2010 و 2014, اما نیروی انتظامی یافت جنجال اخیرا بیش از حد.

در سال 2018, یوتا, پلیس کشته شدن 19 نفر و 30. میزان مرگ و میر در دست افسران اخیر رکورد بسیار بد یوتا دادستانی کل تحقیقات.

هرگز به ذهن گریم رکورد امور خارجه یوتا, ادارات پلیس در هبر و اورم شهر ساخته شده شبیه جوک در جرم ‘ممنوعیت’ در حالی که مقامات مبارزه با گسترش coronavirus. به طور جداگانه به ادارات پلیس در ویسکانسین و اوهایو نیز ساخته شده درخواست به مجرمان است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de