بوفالو هندی مسابقه Srinivas Gowda کشیده شده است مقایسه با حداکثر سرعت دویدن افسانه اوسین بولت پس از ارائه شکستن رکورد اجرا در Kambala مسابقه رویداد در کارناتاکا.

Gowda که یک کارگر ساختمانی به اتمام 142m نژاد در 13.42 ثانیه تنظیم یک رکورد جدید در سنتی هندی, ورزشی, که در آن کشاورزان با حداکثر سرعت دویدن با یک جفت گاومیش در دوغاب آهنگ.

ادامه مطلب:انزال زن اشمیت – آلمانی آهنگ ستاره & ‘جهان جذاب ورزشکار’ تعقیب توکیو 2020 رویاهای

پس از یک ویدئو از Gowda پر شور اجرا شد به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی کاربران به سرعت محاسبه شده است که او تا به حال تحت پوشش 100m در 9.55 ثانیه – که 0.03 ثانیه سریع تر از جامائیکا با حداکثر سرعت دویدن افسانه اوسین بولت را 100 متر رکورد جهانی است.

دونده مورد توجه وزیر امور خارجه وزارت امور جوانان و ورزش Kiren Rijiju که او را دعوت به دیدار با, بالا, Sports Authority از هند (SAI) مربیان پس از ضبط-تنظیم مسابقه ویروسی رفت.

من تماس بگیرید Srinivasa Gowda برای محاکمه برتر سای مربیان است. وجود دارد عدم آگاهی توده ها در مورد استانداردهای المپیک به خصوص در دو و میدانی که در آن نهایی انسان قدرت و استقامت هستند پیشی گرفته است. من به شما اطمینان حاصل شود که هیچ استعداد در هند در حال چپ کردن تست نشده” او گفت:.

28 ساله احساس بازی کردن مقایسه با بازنشسته جامائیکا با حداکثر سرعت دویدن ستاره پیچ و تواضع بیان کرد: “مردم در حال مقایسه من به اوسین بولت. او یک قهرمان جهان, من فقط در حال اجرا در یک slushy paddy field.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de