آمریکا اخراج خبرنگاران چینی بیش از پکن بوت وال استریت ژورنال خبرنگاران مطبوعات به عنوان جنگ گرم

ایالات متحده ممکن است اخراج صدها نفر از خبرنگاران چینی در اقدامی تلافی جویانه برای پکن لگد زدن سه وال استریت ژورنال نویسندگان درگیر با ‘توهین آمیز’ قطعه بیشتر تشدید اعلام نشده “را فشار دهید جنگ” بین این دو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به اینکه به پرتاب ده ها و حتی صدها نفر از روزنامه نگاران خارج از کشور, مقامات درگیر با بحث گفته بلومبرگ در روز دوشنبه. جان Ullyot سخنگوی شورای امنیت ملی تایید کرد که “طیف وسیعی از پاسخ” مطرح شد. یک توده اخراج خواهد قاطع عمل تلافی پکن خروج از سه وال استریت ژورنال روزنامه نگاران در هفته گذشته – اما این امر نیز نشان دهنده تیز تشدید اعلام نشده تضاد نهفته بین واشنگتن و پکن در مورد نقش و حقوق روزنامه نگاران است.

همچنین در rt.com ‘بی دلیل & غیر قابل قبول’: پکن انتقاد شدید واشنگتن برای آزادی مطبوعات نفاق پس از رسانه های چینی مارک خارجی ماموریت’

معاون مشاور امنیت ملی مت Pottinger خود را یک سابق وال استریت ژورنال خبرنگار در پکن است که منجر به “شدید” بحث برای تصمیم گیری خبرنگاران چینی’ سرنوشت – یک عامل است که می تواند شیب تعادل به نفع یک حرکت است که دیگر مقامات گفته بلومبرگ آنها ممکن است نگران پایمال “ارزش های آمریکایی در آزادی مطبوعات.” هنوز هم دیگران صرفا تعجب می کنم که چگونه چنین توده اخراج خواهد بود از نظر قانونی ممکن است با توجه به این که روزنامه نگاران خارجی در آمریکا و نه در خدمت لذت بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. هیچ یک از این تحت تاثیر نویسندگان خواهد بود از هر گونه گناه و جنایت بنابراین حتی لغو ویزای خود را به عنوان اولین گام به لگد زدن آنها خواهد بود یک وقت به احتمال زیاد به باتلاق در دادگاه برای ماه اگر نه سال است.

شورای امنیت ملی محکوم چین را لغو سه وال استریت ژورنال نویسندگان عبور می کند به عنوان یک “فاحش قانون” و “تلاش برای کنترل مطبوعات” در بیانیه ای در روز جمعه. وال استریت ژورنال معاون پکن دفتر رئیس جاش چانه و خبرنگاران Chao Deng و فیلیپ ون داده شد و پنج روز به ترک کشور روز چهارشنبه پس از خروجی گفته حاضر به عذر خواهی برای چاپ و نشر اصول ارزیابی خواستار چین “واقعی بیمار مرد آسیا” در میان مرگبار شیوع کروناویروس. William Lewis, مدیر عامل شرکت مادر داو جونز اصرار اصول ارزیابی منتشر شد به طور مستقل از اتاق خبر شفاعت با پکن برای بازگرداندن پاس از تبعید خبرنگاران – دو نفر از شهروندان ایالات متحده و استرالیا. این قطعه که با انتقاد چین را از دست داده و این بیماری همه گیر شد و در واقع به قلم پروفسور والتر راسل مید از کالج بارد در نیویورک است.

چین تا به حال به دلایل بیشتر به مقابله به مثل از “gloating” و “نفرت انگیز” اصول ارزیابی ، آخرین سه شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طبقه بندی شده پنج تا از بزرگترین رسانه های دولتی چین – شین هوا چین جهانی شبکه تلویزیونی چین رادیو بین المللی و توزیع کنندگان برای چین و روزانه روزانه مردم – به عنوان ماموریت های دیپلماتیک خارجی ادعا خبرنگاران را گرفتند تبلیغات عوامل پکن و آنها را مجبور به ارسال به یک سطح بالاتر از دولت نظارت است. رسانه ها باید مطابق با قوانین ایالات متحده ثبت نام خود را به ما کارمندان, اعلام اموال و دارایی های امن و تایید از واشنگتن قبل از گسترش آن منابع. در حالی که مقامات وزارت امور خارجه به خبرنگاران گفت که کارکنان این رسانه ها نمی خواهد کار خود را محدود توسط مقامات ایالات متحده این حرکت باعث ترس از یک اثر سرما بر آزادی بیان.

همچنین در rt.com دولت می خواهد چه به نظر می رسد مانند یک مطبوعات آزاد’ نه ‘نقض حقوق بشر’: Eno, Westwood و دیگران صحبت می کنند در مورد مبارزه برای آزادی آسانژ

این تصمیم در با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای “مهار” چین که واشنگتن در تلاش است تا قاب به عنوان متجاوز در جغرافیای سیاسی (persian). در حالی که اعلام چینی رسانه های دولتی کارمندان به تبلیغات عوامل ظاهرا در نظر گرفته شده توسط دولت های قبلی نگرانی دیده به تجاوز در آزادی مطبوعات چنین حرکت رادیواکتیو است. کمیته حمایت از روزنامه نگاران انتقاد کرده است ما برای تلاش برای تصمیم می گیرید که رسانه ها “تبلیغات,” رعایت که مجبور مقررات خارجی گروه های جامعه مدنی است که به طور معمول یک عمل از دولت های دموکراتیک است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی