خبری که آمریکا و کره جنوبی با توجه به کوچک سازی ترکیب نظامی دریل – ظاهرا با توجه به coronavirus نگرانی – می آید به عنوان پنتاگون در تلاش است به پیچ و تاب سئول بازو به پرداخت میلیاردها دلار برای نگهداری از ما پادگان.

وزیر دفاع علامت Esper یک نظر در مورد کوروناویروس بدانند به ملاحظات در مورد دریل در کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار در پنتاگون با کره جنوبی با همتای Jeong Kyeong-doo در.

بلندی بیش از ممکن است کوچک اما موضوع حل نشده از بودجه برای نیروهای نظامی آمریکا در کره جنوبی. سئول در حال حاضر منجر کمتر از 1 میلیارد دلار برای نگهداری از نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا شده اند که garrisoned در کره جنوبی در خاک پس از آتش بس سال 1953. در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار پنتاگون تحت فشار قرار دادند تا برای این مقدار افزایش گزارش شده که به حدود 5 میلیارد دلار – یک معامله سئول است که ظاهرا پیدا کردن سخت به بلع.

“Shouldering هزینه مشترک ما دفاع نمی افتد به طور نامتناسبی به آمریکا مالیات دهندگان” Esper گفت: در جمعه شب در کنفرانس مطبوعاتی با این استدلال برای یک “پایدار تر و عادلانه به معنی های” آن است.

به عنوان “یک نیروگاه اقتصادی جهانی و یک شریک برابر در حفظ صلح در شبه جزیره” Esper افزود: “کره جنوبی می تواند و باید کمک بیشتری به دفاع از آن.”

$5 میلیارد عدد خواهد بود بیشتر در لیگ با آنچه که گزارش شده در سال گذشته زمانی که تهمت بود گفت: به تقاضای “هزینه به علاوه 50” درصد مذاکره دوباره از پایگاه توافق با متحدان خود مانند کره جنوبی و آلمان و ژاپن. کاخ سفید را رد کرده و آن گزارش ،

همچنین در rt.com ما ممکن است تقاضا ‘متحدان پرداخت 150% برای امتیاز میزبانی نیروهای

هیچ یک از که است که می گویند که coronavirus است نه یک نگرانی مشروع برای پنتاگون. کره جنوبی دوم است و در جهان پس از چین به تعداد COVID-19 عفونت – 800 مورد تأیید و هشت, مرگ و میر, از شنبه. حداقل یک دوجین از اعضای نظامی تشخیص داده شده اند. کره جنوبی وزارت دفاع حتی خود را تعطیل اتاق جلسه روز سه شنبه بعد از اخبار محلی دوربین اپراتور بستری شد به بیمارستان با علائم.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی