ما Track & Field اضافه وزن به تماس های توکیو برای المپیک به تعویق افتادن تاخیر به نظر می رسد به طور فزاینده ای اجتناب ناپذیر

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست بدن حاکم است که نظارت دو و میدانی در ایالات متحده نامیده می شود در این تابستان توکیو المپیک به تعویق افتاد نگرانی برای ایمنی از ورزشکاران خود را در نور از coronavirus بحران است.

بدن خواسته ما در المپیک و پارالمپیک کمیته به درخواست کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای به تعویق انداختن بازی به دلیل باز در جولای 24 می آید و روز بعد از ایالات متحده آمریکا شنا با صدور یک درخواست مشابه با درخواست برای تاخیر بازی های المپیک با 12 ماه.

همچنین در rt.com شد coronavirus-تهدید توکیو المپیک لعنت تمام طول? یک ژاپنی رسمی فکر می کند به طوری…

ما قطعا درک عواقب این درخواست و واقعیت در تلاش برای هماهنگ کردن تدارکات از یک به تعویق افتاد بازی های المپیک در سراسر برنامه از دیگر ورزشکاران, ورزشی, فدراسیون ذینفعان کلیدی و غیره.,” ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست اجرایی حداکثر Siegel ابلاغ در نامه ای به ما المپیک و پارا المپیک کمیته.

اما جایگزین از حرکت رو به جلو در نور از زمان جهانی وضعیت خواهد بود نه به نفع ورزشکاران ما (به عنوان مشکل است که تصمیم ممکن است).”

این می افزاید: به یک گروه کر در حال رشد از صدای که می گویند که این بازی ها باید به تعویق افتاد به عنوان یک مسئله فوری به طوری که ورزشکاران نیست آموزش در رشته های مختلف در سراسر جهان و به طور بالقوه قرار دادن خود و یا دیگران در معرض خطر است.

بریتانیا دو و میدانی در حال حاضر ساخته شده یک درخواست مشابه به عنوان المپیک از کمیته های از برزیل به نروژ و اسلوونی.

المپیک ستاد اظهار داشت: در ماه فوریه که آنها را در نظر تعویق انداختن بازی های المپیک در نام عمومی, بهداشت و درمان, اما, کیر, پوند, عضو ارشد کمیته بین المللی المپیک گفت که آنها اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به عقب راندن تصمیم گیری تا دو ماه از شروع بازی.

همچنین در rt.com توکیو بدون رفتن: بازی های المپیک لغو خواهد شد اگر قاتل coronavirus نه تحت کنترل در آورد در عرض 3 ماه

چندین سابق المپیک ورزشکاران از جمله اسپرینتر مایکل جانسون را خواستار اقدام قاطع تر گرفته شود.

کمیته بین المللی المپیک باید ارتباط برقرار پنجره برای تصمیم گیری در مورد ’20 المپیک,” او نوشت: در رسانه های اجتماعی. “ورزشکاران باید به آموزش اما برای بسیاری از افراد وجود دارد هیچ جایی برای قطار.

آنها ممکن است خطر جان خود و دیگران تلاش برای ادامه آموزش. جواب نیست فقط لغو ASAP. اما ارتباط این روند به ورزشکاران است.

رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ بستری در مصاحبه این هفته که برگزار شد “البته با توجه به جایگزین” برای برگزاری بازی در این تاریخ برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de