ما به تعلیق همه سفر به انگلستان و ایرلند از دوشنبه شب به دلیل همه گیر

انگلستان و ایرلند خواهد شد به زودی اضافه شده به لیست کشورهایی که ممنوع از سفر به ایالات متحده به عنوان کشور تلاش می کند شامل آن Covid-19 شیوع کروناویروس.

“رئیس جمهور تصمیم گرفته است به حالت تعلیق در تمام سفر از انگلستان و ایرلند نیمه شب دوشنبه شب به وقت استاندارد شرقی,” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه اضافه کرد که ما شهروندان در آن کشورها را تشویق به “خانه آمده است.”

تایید آمد دقیقه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او شده است می خواهم “نگاه کردن به آن بسیار جدی” توضیح داد که “آنها تا به حال یک فعالیت کمی متاسفانه” در اشاره به Covid-19 coronavirus گسترش در اروپا است.

تهمت بود در اصل معاف دو جزیره ملل از 30 روز ممنوعیت مسافران از 26 منطقه شنگن کشورهای اروپایی که در زمان اثر در نیمه شب روز جمعه است.

در مجموع 1,140 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در انگلستان — که از بیش از 800 گزارش موارد قبل از آخر هفته — و 100 در ایرلند باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. در انگلستان وجود داشته است بیش از 21 مرگ و میر ناشی از Covid-19 و در ایرلند وجود دارد بوده است.

همچنین در rt.com شکست Covid-19? ناتو بزرگترین جنگ مته ‘مدافع 2020’ در معرض خطر بودن از عطسه کردن

وجود دارد “در مورد 2,200” coronavirus موارد در آمریکا و 50 و میر تا کنون Dr Anthony Fauci است که بخشی از این بیماری همه گیر نیروی کار توسط رئیس جمهور تایید شده در روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

“ما نمی رسید ما اوج حال او هشدار داد و افزود که آنها انتظار “موارد” و “بیشتر مرگ” به ویژه در میان “vulnerables در جامعه ما” از جمله شهروندان مسن و کسانی که رنج می برند از شرایط موجود.

رئیس جمهور تهمت تایید کرد در کنفرانس مطبوعاتی که او می خواهم آزمایش شده است در شب جمعه برای coronavirus پس نگرانی خود را در مورد تعامل با دو برزیلی مقامات دولتی که پس از آزمایش مثبت است.

با وجود گفتن خبرنگاران در روز جمعه بود که او “نگران نیست” در مورد ابتلا به کروناویروس گفت: در روز شنبه ثابت سوال از مطبوعات در این زمینه شد و دلیل او را گرفتن تست شده است. او می گوید: او نمی داند که او را مجبور نتایج, اما آن را می شود به احتمال زیاد در “یک روز یا دو روز.”

همچنین در rt.com Trumps می گوید: او آزمایش Covid-19 در انتظار نتایج به ما تلفات می رسد 50

صحبت در همان کنفرانس مطبوعاتی معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که او و همسرش را به ملاقات با پزشک را در بعد از ظهر شنبه برای تعیین اینکه آیا آنها باید آزمایش می شود. او گفت: این دو “بیشتر از مبارک” به آزمایش می شود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de