ما برای کاهش تولید نفت به ‘انتخاب کنید تا شل’ به صورت مکزیک – مغلوب ساختن پیشی جستن

ما را بریده بریده تولید نفت توسط یکی دیگر از 250 ، 000 بشکه در روز به را تشکیل می دهند تفاوت مکزیک و کمک به اوپک+ افزایش قیمت ارز برای جبران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) خواسته بود مکزیک برای کاهش تولید آن از 400 ، 000 بشکه در روز اما ملاقات با مقاومت از رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که در نهایت توافق به یک برش از تنها یک چهارم از آن است.

AMLO به عنوان رئیس جمهوری مکزیک شناخته شده است گفت: در روز جمعه که مغلوب ساختن پیشی جستن “سخاوتمندانه” ارائه شده به پایین تر از ما خروجی توسط یک چهارم میلیون بشکه در روز به را تشکیل می دهند تفاوت. رئیس جمهور ایالات متحده را تایید کرد این در نشست خبری بعد در روز.

همچنین در rt.com مکزیک ارائه می دهد برای کاهش تولید نفت توسط 100,000 بشکه در روز به طور قابل توجهی کمتر از درخواست اوپک

“ایالات متحده کمک خواهد کرد که مکزیک همراه و آنها را بازپرداخت ما برخی از زمان در تاریخ بعد زمانی که آنها آماده به انجام این کار” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت:.

جنگ قیمت راه اندازی شده توسط عربستان سعودی در اوایل ماه مارس همپوشانی با Covid-19 pandemic به مخزن بازارهای جهانی, آوردن نفت به پایین ترین رکورد از 20 دلار در هر بشکه در اوایل این ماه. ما شیل تولید شده اند سخت ترین ضربه.

بین سقوط قیمت و کاهش تقاضا به دلیل coronavirus مستندات نفت آمریکا تولید کنندگان در حال حاضر به شدت کاهش خروجی حدود 600,000 بشکه در روز, با توجه به برخی از تخمین می زند.

با توجه به شرایط اوپک+ توافق گزارش شده توسط رسانه های متعدد – اما نه تایید رسمی نشده – عربستان سعودی و روسیه هر دو پایین تر خروجی های خود را به 8.5 میلیون بشکه در روز است. به طور کلی در جهان تولید کنندگان متعهد به کاهش بیشتر تولید هشت میلیون بشکه در روز از ماه جولای تا دسامبر و دیگری شش میلیون دلار برای 16 ماه پس از آن, AP گزارش شده است.

همچنین در rt.com جدید اوپک+ سازش توسعه مثبت خواهد کرد که جلوگیری از هرج و مرج در بازار – کرملین

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im