یک سخنگوی ایران در انقلاب اسلامی سپاه پاسداران را متهم کرده است که ما از پوشش و میر در یک پایگاه در عراق پس از یک موشک بالستیک حمله. آمریکا اصرار دارد هیچ کس کشته شد که نیروهای خود را دچار آسیب های مغزی.

ده ها تن از سربازان آمریکایی تشخیص داده شده اند با صدمات ناشی از ضربه مغزی ایران زیر حملات ما در دو پایگاه در عراق در اوایل این ماه با توجه به پنتاگون. ایران رخ داد این پایگاه در اقدامی تلافی جویانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترور ایران ژنرال قاسم سلیمانی توسط حمله هوایی در فرودگاه بغداد چند روز زودتر.

همچنین در rt.com 34 کشته و دچار آسیب مغزی در ایران انتقام اعتصاب سلیمانی کشتن – پنتاگون

هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با افتخار اعلام کرد که هیچ آمریکایی کشته شدند در حملات – به لطف یک نکته از ارتش عراق و پایگاه’ اولیه-سیستم های هشدار دهنده حداقل 50 سربازان ایالات متحده تشخیص داده شده است با آسیب تروماتیک مغز پس از.

اما انقلاب اسلامی سپاه پاسداران) سخنگوی سرتیپ رمضان شریف ادعا کرد که در روز شنبه که در آن نیروهای نظامی آمریکا می گوید در حال مجروح در واقع مرده است.

“من باور دارم که که اصطلاح “مغز تروما’ آیا خفیف متوسط یا شدید نشان دهنده تعداد مرده که آنها دریغ به طور رسمی اعلام” شریف نوشت: در ایران Vatan-e-امروز روزنامه.

او را متهم واشنگتن از پوشش واقعی تلفات این حملات به صورت ذخیره و پروژه قدرت پیش از انتخابات امسال.

“مطمئنا ما به عنوان رویکرد ما در انتخابات ریاست جمهوری بیشتر اعداد و نامها مربوط به مرده خواهد شد به بیرون درز همراه با رقابت میان احزاب,” او اضافه شده است.

همچنین در rt.com ایران می گوید آمریکا تصمیم به تحریم هسته ای و مدیر ارشد است, ‘بچه گانه’ و ‘ناامیدی’ نمی کند برنامه پایین

شریف اتهام است که به احتمال زیاد نادرست و در نظر گرفته شده برای مصرف داخلی است. که بلافاصله پس از حمله موشکی, سپاه گفته منابع دولتی ایران خبر از خروجی خبرگزاری مهر که بیش از 80 سربازان آمریکایی کشته و 200 زخمی شدند. اما هیچ ارشد ایرانی و مقامات دولتی این ادعا را تکرار کرد و هیچ یک از دولتی و رسانه های در حال اجرا در این داستان توانسته اند به آن را به بالا.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند برای پاسخ دادن با زور به ایران حمله تا حد زیادی به دلیل این واقعیت است که هیچ آمریکایی کشته شدند. به جای رئیس جمهور اعمال بیشتر تحریم های اقتصادی به ایران به عنوان بخشی از ما” “حداکثر فشار” علیه جمهوری اسلامی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی