ما تعلیق روال ویزا خدمات در سراسر جهان در میان Covid-19 بحران

وزارت امور خارجه ایالات متحده به طور موقت به حالت تعلیق همه “روال ویزا خدمات” در آن سفارتخانه و کنسولگری در سراسر جهان به عنوان بخشی از تلاش های خود برای مقابله با گسترش Covid-19 ویروس.

سفارتخانه ها و کنسولگری ها را لغو خواهد کرد “تمام روال مهاجرت و ویزای غیر مهاجر قرار ملاقات به عنوان از آوریل 20, 2020,” توجه داشته باشید در وب سایت اداره گفت: در روز جمعه.

این گروه گفت که آن را ادامه خواهد داد به ارائه “فوری و اضطراری” خدمات ویزا “به عنوان منابع اجازه خواهد داد.”

آن گفت: خدمات معمول سر گرفته خواهد شد “در اسرع وقت” اما آن است که “قادر به ارائه یک تاریخ خاص” در این زمان.

خدمات به شهروندان ایالات متحده ادامه خواهد داد تا در دسترس خواهد بود.

همچنین در rt.com DIY فاجعه: CDC می گوید پرستاران به استفاده bandanas و روسری’ به عنوان ماسک صورت کمبود آمریکا بازدید

متقاضیان با یک “موضوع فوری” که نیاز به سفر بلافاصله باید به دنبال دستورالعمل در فرد سفارت وب سایت به درخواست اورژانس “قرار ملاقات” از آن توصیه می شود.

تعداد تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده به خودی خود پیشی گرفته 10,000 روز پنج شنبه به دو برابر بیش از دو روز به عنوان متحده شروع ramping تا خود را آزمایش کردند.

ما در مواجهه با یک ملی کمبود بحرانی منابع مانند فولاد ماسک و مراکز کنترل بیماری ها (CDC) توصیه می شود خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان در روز پنج شنبه به استفاده از روسری و bandanas به عنوان “آخرین راه حل” اگر منابع را اجرا کنید.

وجود دارد در حال حاضر تقریبا 250,000 تایید موارد عفونت در سراسر جهان و بیش از 10 ، 000 مرگ و میر با توجه به آخرین آمار از دانشگاه جانز هاپکینز.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de