دیوان عالی آمریکا پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن قانون ممنوعیت قانونی مهاجران خواهد بود که در “اتهام’

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه خواهد داشت به تشدید محدودیت های مهاجرتی با یک سیاست است که می تواند مهاجران را تکذیب کرد کارت سبز اگر آنها به احتمال زیاد برای دریافت مزایای دادگاه عالی ایالات متحده حکم داده است.

این 5-4 تصمیم روز دوشنبه overrode بلوک در سیاست های اعمال شده توسط یک قاضی فدرال در نیویورک را تایید کرده و با یک تجدید نظر در پانل. بحث قانون جدید که مخالفان فلسطین به عنوان یک “ثروت آزمون” به معنای حفظ کردن مهاجران از کشورهای فقیر در حال حاضر می تواند اثر را.

همچنین در rt.com Anchors aweigh: کاخ سفید اعلام کرد سرکوب ‘تولد, گردشگری’ به این jeers به سلامتی و سردرگمی

آخرین اوت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش به اصطلاح “اتهام عمومی” حکومت که مورد نیاز مقامات مهاجرت به نوبه خود به دور افراد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به در درجه اول وابسته به دولت به طور مستقیم کمک نقدی و یا نهادینه شامل طیف وسیع تری از منافع دولت. نیویورک منطقه حکم دادگاه مسدود شده و اجرای آن در ماه اکتبر که تایید شد در مدار دوم دادگاه تجدید نظر در اوایل این ماه.

مهاجران تلقی می شود به احتمال زیاد برای دریافت خدمات درمانی (دولتی بیمه) مکمل امنیتی درآمد, مسکن یا کمک های غذایی بیش از یک مجموع از 12 ماه در هر دوره سه ساله ممکن است تکذیب اقامت دائم تحت نسخه جدید از قانون است. مقامات مهاجرت را بررسی متقاضیان سن و توانایی صحبت به زبان انگلیسی در میان ویژگی های دیگر برای تعیین تناسب اندام خود را.

به دنبال منافع برای اعضای خانواده ممنوع است هر چند 2019 شهری موسسه نظرسنجی نشان داد که ترس از صدمه زدن به خود و وضعیت مهاجرت در حال حاضر spooked خارجی-به دنیا آمد پدر و مادر از دنبال منافع شهروند کودکان متولد شده در ایالات متحده است.

در حالی که چند کشورهای دیگر از جمله کانکتیکات و ورمونت همراه با سازمان های غیر انتفاعی و شهر نیویورک را در زمینه مناسب برای جلوگیری از اجرای این قانون تصمیم دادگاه عالی به معنی آن می تواند اثر را در همه جا به جز ایلینوی که در دادگاه بدوی حکم کرد آن را نمی تواند اجرا شود.

منتقدان ناودان به حکم دادگاه به رفتن در برابر این کشور تاسیس اصول است. بسیاری از زمان به رسانه های اجتماعی به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که مجسمه آزادی – شاید نمادین ترین نماد ما – خرس شعر خواندن “خود را به من بدهید خسته خود را فقیر و خود را از توده ها نشسته حسرت به نفس و…

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن 2nd ممنوعیت سفر ممکن است شامل بلاروس & میانمار و همچنین بیشتر کشورهای مسلمان

دموکرات نامزد ریاست جمهوری برافراشته در برابر آنچه آنها قاب به عنوان برگ برنده دولت خیانت از رویای آمریکایی است.

مدافعان این حرکت تکرار کلمات از ما خدمات مهاجرت و شهروندی مدیر کن Cuccinelli که اعلام شده در سال گذشته بود که یک نمونه از “پیر آمریکایی ارزش” از “خودکفایی” بودن “یکی از چیزهایی که ما را متمایز” (هر چند او نمی گویند از آنها).

ژنده پوش به ثروت” داستان خارجی ها از آمدن به آمریکا و “خوب” کشیده شده اند مهاجران از این کشور آغاز شود.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su