با راه اندازی یک لوگوی جدید برای ما فضایی نیروی دانشجویان ممکن است فکر می کنم آنها امضا کرده ایم تا در خدمت فدراسیون سیارات از ستاره بازحمت حرکت کردن, lore, اما اینترنت sleuths کشف یکی دیگر از مخفی اتصال به مسکو ،

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نورد تازه آرم در یک صدای جیر جیر در جمعه بلافاصله تحریک مقایسه به یاد مجموعه ای علمی تخیلی و داستانی آن فضا نیروی Starfleet. شباهت ها بودند ،

“مطمئن شوید که فضای زور و ستاره بازحمت حرکت کردن را به همان آرم اما هر کس می داند که ستاره بازحمت حرکت کردن انواع سفر در زمان رفتن” یک کاربر گفت: ارائه برخی از deniability قابل قبول. “بدیهی است که آنها رفت و به عقب در زمان و آن را به سرقت برده. به همین دلیل مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت پیگرد Captain Kirk.”

George Takei – که آقای سولو در اصل Star Trek سریال در دهه 1960 در حال حاضر از منتقدان رئیس جمهور – نیز وزن در تعزیر به شرکتی در پشت لوگوی جدید.

با همه چشم ها در Starfleet برخی از شهروندان حفر یک لایه عمیق تر و کشف دیگر ممکن است الهام بخش جدید نماد البته غیر داستانی یکی.

“در واقع هر کسی نسبت به ما فضا نیروی لوگو با فضایی روسیه نیروی آرم ؟ هر دوی آنها که تیز سفینه فضایی چیزی که در وسط” یک کاربر مشاهده شده است.

در میان دیوانگی, مقایسه, دیگر, دیدگاه خواست آرامش اشاره به این که مشابه “تیز سفینه فضایی چیز” استفاده شده است در مختلف تکرار در آرم برای آژانس های فضایی در سراسر جهان از جمله ناسا.

آرم جدید است اولین بار در فضا نیروی کشیده شده مسخره در اینترنت. پس از معرفی آن لباس جدید آخرین هفته های سبز جنگلی الگوی استتار – آن را طولانی نیست قبل از این جوک ها شروع به پرواز با بسیاری از تعجب که چگونه جنگل کمو خواهد پنهان امریکا جدید astro-سربازان در برابر گستره فضا. با این حال در آن تعداد به جای در نظر گرفتن دیگری توجه داشته باشید از Starfleet با آن فلورسنت لباس آن ممکن است عاقلانه به بازگشت به تخته رسم.

همچنین در rt.com وودلند camo در فضای شما مطمئن هستید ؟ ما فضا نیروی بوداده آنلاین پس از آن premiers اولین بار, یونیفرم

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی