ما فضا نیروی انجام اولین ICBM راه اندازی پس از مسکو هشدار داد تهدید تمدید مسابقه تسلیحاتی (عکس)

به تازگی ایجاد فضایی آمریکا نیروی تست-اخراج یک بمحض احضار حاضر بخدمت سوم قاره پیما موشک بالستیک (ICBM) برای اولین بار به روسیه لعنتی آن را برای “کاهش بار” در مورد استفاده از سلاح های هسته ای.

غیر مسلح زمینی موشک راه اندازی شد از Vandenberg پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا در مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز چهارشنبه. این اولین بار بود که چنین توسعه آزمون پس از این تاسیسات بخشی از ما فضا نیروی تاسیس شد به عنوان یک مستقل شاخه نظامی در اواخر ماه دسامبر. ما قبلا تست-شلیک یک موشک از این نوع در ماه اکتبر.

این بمحض احضار حاضر بخدمت موشک ها جزء کلیدی از ما’ زمین مبتنی بر زرادخانه هسته ای. راه اندازی بسیار مهم بود به کار بر روی بیشتر “تست و بررسی ICBM برنامه و بسیاری از فضا و محدوده برنامه آمده است” 30th, عملیات فرمانده گروه سرهنگ کریس Barcomb گفت.

در ماه اوت گذشته آمریکا به طور یک جانبه در سمت چپ landmark Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان (پیمان INF) با روسیه که ممنوع تمام زمین-بر اساس موشک های با برد بالا به 5500 متر (3,420 مایل) و خود را پرتاب. مسکو که همچنین متوقف شده پس از معاهده پس از ما رها شده و از آن به شدت انتقاد واشنگتن حرکت می کند. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داد که دور از کلید کنترل تسلیحات توافق باعث خواهد شد “یک بی بند و مسابقه تسلیحاتی.”

فقط دو هفته پس از دور انداختن INF پیمان ما تست-شلیک یک موشک کروز است که می شده اند ممنوع است. روسیه اشاره کرد که این آزمایش نشان داد که پنتاگون تا به حال واقع شده است طولانی آماده سازی برای “تضعیف” توافق در حال توسعه ممنوع سلاح های مخفی.

روز دوشنبه پنتاگون تایید کرد گزارش می دهد که حداقل یک کم عملکرد کلاهک هسته ای نصب شده در ایالات متحده زیردریایی. معاون وزیر امور خارجه سرگئی درگیر به نام اخبار “بسیار مورد” دلیل آن را نشان داد که چگونه ما این است که “واقعا کاهش بار [در مورد استفاده از سلاح های هسته ای] و فرض می شود که این می تواند دستمزد یک جنگ هسته ای محدود و برنده شوید.”

همچنین در rt.com پنج هسته ای مسلح متحده باید با هم کار برای خنثی کردن تهدید از جنگ جهانی’ – پوتین

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی