سرباز آمریکایی متهم به تروریسم برای ‘کمک شیطانی نئو نازی ها گروهی’ به طرح ” جرم تلفات حمله بر خود واحد

یک ارتش خصوصی چهره به اتهام اقدام به قتل و تروریسم پس از عبور از حساس نظامی اطلاعات به یک “نهفته مبتنی بر نئو نازی ها گروهی” در آماده سازی برای یک حمله بزرگ تروریستی در سربازان.

22 سال خصوصی اتان sd times, بود ضربه با شش-تعداد کیفرخواست در روز دوشنبه برای نقش خود در طرح شوم که او در آن گفته شده است که نشان از موقعیت و قدرت و تسلیحات خود را واحد به منظور تسهیل در کمین.

“Sd times رسم مرگبار در کمین سربازان همکار خود در خدمت شیطانی کوکتل از ایدئولوژی های رنگ و لعاب با نفرت و خشونت” دستیار دادستان کل برای امنیت ملی John C. Demers در بیانیه ای گفت.

خصوصی بوده است و استخدام به یک غیبی گروه شناخته شده به عنوان منظور از نه زاویه (همچنین به عنوان شناخته شده O9A) چند ماه پس از پیوستن به ارتش در سال 2018 وزارت دادگستری گفت. تاسیس در بریتانیا در دهه 1960 فرقه ترکیب عناصر Satism, الحاد و نئو نازی ها ایدئولوژی و خواستار اعضا به ارتکاب اعمال از “قربانی کردن انسان” به عنوان بخشی از آیین جادویی. در یکی از گروه خود متن آن را ادعا می کند آدولف هیتلر “ارسال شده توسط خدایان ما به راهنمای ما به عظمت” در حالی که در جای دیگر O9A نیز ابراز ستایش از تروریست ها از جمله 9/11 عاملان و القاعده بنیانگذار اسامه بن لادن است.

همچنین در rt.com پلیس ایتالیا در دست گرفتن اسلحه و مواد منفجره بازداشت 19 در حمله جدید به حزب نازی’ سازمان (عکس)

پس از استقرار در خارج از کشور با واحد خود را در پاییز 2019, sd times شروع مصرف “تبلیغ از گروه های افراطی” به DOJ گفت: از جمله O9A ادبیات و یک دولت اسلامی سند توصیف حمله به سربازان ایالات متحده. اطلاع از آینده نظامی واگذاری در ترکیه در ماه مه سال 2020 sd times سپس تماس یک O9A تلفن تماس خود “RapeWaffen بخش” در یک encrypted messenger, برنامه, توزیع بیش هوش برای چه اعضا به نام “جرم تلفات”“جهادی حمله” در sd times را squadmates. در یک نقطه او ارائه محل دقیق نظامیان آمریکایی در نصب و راه اندازی توضیح واحد خواهد بود در معرض کمین دلیل آن را فاقد برخی از سلاح های سنگین.

حدود یک ماه بعد sd times نیز عبور اطلاعات مشابه در مورد واحد خود را به یک “ادعا عضو القاعده” و وعده اضافی نشت بعد امید به “حداکثر رساندن احتمال یک حمله موفقیت آمیز.” هر چند که مشخص نیست که این حمله برنامه ریزی شده قرار بود انجام شده خصوصی گفت: co-توطئه گران است که او آماده به مرگ در کمین است.

در مصاحبه با اف بی آی sd times اعتراف به نقش خود در برنامه ریزی این حمله گفت که او امیدوار است آن را تحمیل به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان ممکن است در دیگر اعضای خدمات و اعلام کرد خود را یک “خائن” به ایالات متحده است. او شده است به اتهام توطئه برای قتل اتباع ایالات متحده و اعضای خدمات ارائه حمایت مادی به تروریست ها و توطئه برای کشتن و ضرب و جرح در یک کشور خارجی – همه از آن حمل حداکثر مجازات حبس از زندگی است. او همچنین چهره دو اتهام تلاش برای قتل اتباع ایالات متحده و اعضای خدمات است که می تواند هر دو نتیجه در 20 سال زندان محکوم شد.

همچنین در rt.com مایکروسافت منحط VR آگهی های شیطانی هنرمند مشهور برای ‘روح-پخت و پز’ & شبه آدم خواری سوخت رو به رشد جنگ طبقاتی

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de