ما شکسته روزانه Covid-19 مرگ رکورد دوباره با نزدیک به 2 ، 000 مرگ و میر در 24 ساعت به عنوان شیوع سرعت بخشیدن به فراتر از نیویورک

ایالات متحده یک رکورد جدید برای آن روزانه تعداد مرگ و میر گزارش فقط خجالتی از 2,000 جدید مرگ و میر در طول یک روز به مرگ و میر در نیویورک – کشور برتر کانون – و فراتر از آن ادامه خواهد داد به کوه.

در حالی که آمار در روزهای اخیر به نظر می رسد نشان می دهد مرگ و میر درست کردن آخرین آمار جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که پنج شنبه بود مرگبارترین روز هنوز در ایالات متحده با برخی از 1,939 جدید مرگ و میر. ایالت نیویورک شده است و بزرگترین عامل مرگ و میر تا کنون اما اطلاعات جدید نشان می دهد که مرگ و میر نیز صعودی در کشورهای دیگر.

نیوجرسی دوم در کشور به نیویورک در هر دو مورد و مرگ و میر گزارش 232 جدید مرگ و میر در روز سه شنبه با توجه به فرماندار فیل مورفی, قرار دادن کل آن در 1,232. دولت است که هنوز به خوبی پشت نیویورک حدود 5,500 تلفات اما با بیش از 3300 نفر در روز سه شنبه آن Covid-19 شیوع ادامه apace.مرگ و میر در لوئیزیانا نیز در افزایش مداوم دیدن خود مرگبارترین روز سه شنبه با 70 بيمار تسلیم شدن به این بیماری کشنده هر چند مقامات دولتی می گویند که آنها شروع به دیدن نشانه هایی که “منحنی” از عفونت های جدید مسطح است.

هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت آمریکا ممکن است به زودی ضربه اوج خود اپیدمی مقامات فدرال هستند با این وجود در تکاپوی توزیع بسیار مورد نیاز تجهیزات پزشکی به سخت ترین ضربه متحده با مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به برخی از 110,000 مکانیکی دستگاه تنفس به دست آماده را در هفته های آینده به عنوان شرکت هایی مانند فورد و جنرال موتورز سریع مسیر خود را تولید.

همچنین در rt.com ‘من را به عقب!’ نیویورک بيماران گریه & فریاد ” نه به آن ارسال شود به سر می برند بیمارستان در طی Covid-19 — دکتر (تصویری)

منابع در ترکیب اجتماعی فاصله دستورالعمل و دولت در سطح, سفر, محدودیت می تواند کمک به کاهش بیش از 200 ، 000 مرگ و میر پیش بینی شده توسط مدل ارائه شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار. با مهار اقدامات و پیش بینی های دیگر پیشنهاد کرده اند تا 2 میلیون آمریکایی مرگ و میر. ما مقامات بهداشت بارها و بارها هشدار داد که چنین مدل های حاشیه ای از خطا.

Coronavirus همه گیر مبتلا کرده است بیش از 1.4 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 82,000 در سراسر جهان با بدترین نقاط داغ در بر داشت در آمریکا و اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و تعدادی از کشورهای دیگر اروپایی است. ایران – که در آن مبارزه با کروناویروس است مانع توسط یک قایق فلج کننده آمریکا که واشنگتن حاضر به بالابر با وجود درخواست از متحدان اروپایی – نیز دیده می شود یک موج از موارد و مرگ و میر گام گذاشتن در یک کمپین برای آزمون دهها میلیون نفر از شهروندان این ویروس به امید ردیابی و حاوی آن است. در حالی که Covid-19 مشاهده گرديد در چین, مهاجم مهار اقدامات و مستندات آهسته این کشور شیوع به خزیدن گزارش تنها دو کشته و 62 موارد جدید در آن آخرین آمار و ارقام.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de