ما سیلی ‘ماموریت خارجی’ محدودیت در 4 چینی از دولت رسانه

وزارت امور خارجه ایالات متحده reclassified چهار چینی رسانه های خبری به عنوان “خارجی ماموریت” اعلام آنها “تبلیغ رسانه” و اعمال کنترل دقیق بر روی توانایی خود را به کار روزنامه نگاران و انجام کسب و کار در ایالات متحده است.

چینی رسانه های جهانی بار تلویزیون مرکزی چین, چین, اخبار و روزانه مردم پیوسته اند یک لیست در حال رشد از دولتی و رسانه های در معرض تشدید نظارت به عنوان جنگ رسانه ای بین پکن و واشنگتن گرم. سخنگوی وزارت خارجه مورگان Ortagus اعلام شده در روز دوشنبه اعلام نام سازمان “به طور موثر کنترل شده توسط دولت جمهوری خلق چین است.”

“این چهار رسانه نیست و رسانه های آنها تبلیغات رسانه های” دیوید Stilwell, رتبه بندی دیپلمات شرق آسیا به اطلاع خبرنگاران.

همچنین در rt.com چین و آمریکا تنش در حال حاضر ایدئولوژیک و درگیری بالقوه می تواند به مراتب خطرناک تر از شوروی و آمریکا جنگ سرد

چهار سازمان های رسانه ها مورد نیاز خواهد بود به گزارش جزئیات بیشتر در مورد کارکنان خود و معاملات املاک و مستغلات به وزارت خارجه اگر آن را بلافاصله حذف خواهد شد اگر آنها نیاز به کاهش کارکنان. پنج چینی رسانه ها در ابتدا طبقهبندی به عنوان ماموریت خارجی در اوایل سال جاری شد لازم به اخراج نزدیک به نیمی از اتباع چینی در کارکنان خود را با توجه به AFP.

چین انتقام در زمان بوت شدن خبرنگاران آمریکایی وال استریت ژورنال و نیویورک تایمز و واشنگتن پست خواستار از “ظلم و ستم” از خبرنگاران خود را توسط یک ملت است که به ترویج خود را به عنوان یک سنگر و استحکامات از آزادی مطبوعات. در حالی که روزنامه نگاری حمایت گروه گزارشگران بدون مرز خارجه آمریکا شهروندان لگد از چین به صورت شجاعانه گزارش در مواجهه با سختی از آن شده است به طرز محسوسی سکوت در مورد خبرنگاران چینی unceremoniously پرتاب کردن از ما.

همچنین در rt.com اطلاعات قهرمانان’?! گزارشگران بدون مرز: بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه برای پوشش همه گیر

جنگ رسانه ای بین دو کشور بود لگد کردن در میان coronavirus اپیدمی هنگامی که وال استریت ژورنال منتشر شده op-ed که عنوان “چین واقعی بیمار مرد آسیا” – پکن به عنوان نژادپرست است. آینده بر روی پاشنه از یک سری از گفته Sinophobic مقالات توسط رسانه های غربی این قطعه به نمایندگی از آخرین کلش برای چین که در واکنش توسط اطلاع رسانی سه وال استریت ژورنال خبرنگاران آنها تا به حال پنج روز به کیسه های خود را بسته و کشور را ترک کنند. عقب و جلو است و تنها پس از تشدید تشدید با این کشور اختلاف بیش از ریشه های کروناویروس همه گیر و مداوم تجارت جنگ است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de