سنای آمریکا با تصویب قطعنامه محدود کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ قدرت در مورد ایران. اندازه گیری خواهد تنها اجازه می دهد که رئیس جمهور قدرت به اعتصاب خود در مورد دفاع از خود و یا یک حمله قریب الوقوع.

هشت خواهان پیوست و دموکرات ها در رای گیری برای اندازه گیری تصویب شد 55-45. قطعنامه سقوط کوتاه از اکثریت دو سوم مورد نیاز برای نادیده گرفتن حق وتو ریاست جمهوری به معنی این قطعنامه بیشتر نمادین از هر چیز.

رئیس جمهور ساخته شده احساسات خود را در جنگ قدرت وضوح روشن روز چهارشنبه هنگامی که او در توئیتر خود نوشت که ایران “یک روز زمینه” اگر دست خود را “گره خورده بودند” با توجه به قطعنامه.

دموکرات Senator Tim Kaine, یک cosponsor در این لایحه استدلال قطعنامه نه به معنای کراوات رئیس جمهور دست, اما به زور او را به “یک مورد به کنگره” و “در مقابل مردم آمریکا” قبل از اینکه او می تواند عمده اقدام نظامی علیه یک کشور دیگر.

حزب جمهوری خواه و سناتور جیم Risch رئیس کمیته روابط خارجی استدلال به وضوح می فرستد یک پیام از “ضعف” به کشورهای دیگر هنگامی که ایالات متحده باید با ارسال یک پیام از استحکام.”

همچنین در rt.com آنچه در مورد توقف جنگ بی پایان? مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار توافق به رای کردن ایران به جنگ با وضوح چرا که آن را یک حزبی شگرد توسط دموکرات ها

هر چند جمهوری خواهان در سنا به ندرت رای در برابر رئیس جمهور خواسته مانند سناتور رند پل مایک لی و سوزان کالینز پشتیبانی قطعنامه پس از آن تجدید نظر به حذف خاص ذکر است از مغلوب ساختن پیشی جستن توسط نام – که منجر به تقسیم در حزب. پس از حزب جمهوری خواه و سناتور لیندزی گراهام را رد کرد و این اقدام به عنوان “یک بازی” پل بیت در مصاحبه با سی ان ان با تماس با این نظر یک “قطره قطره پایین پاسخ” از یک مرد که “توهین به قانون اساسی است.”

نگرانی رئیس جمهور جنگ قدرت به شرح زیر مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا که در ایران ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه 3. این حرکت افزایش تنش ها با تهران و به رهبری ایران برای مقابله به مثل با راه اندازی موشک در دو پایگاه نظامی ترک بیش از 100 ما خدمات اعضا با آسیب های مغزی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im