سنای آمریکا از حزب دموکرات اذعان مخفیانه دیدار با ایران FM پس از انتقاد جمهوری خواهان برای انجام همان

سناتور دموکرات کریس مورفی در ملاقات محرمانه با وزیر خارجه ایران جواد ظریف آخر هفته گذشته. در حالی که بحث بهتر است به تشدید مورفی قرار است جمهوری خواهان برای اقدام مشابه backchannel دیپلماسی قبل از.

به عنوان جهان مقامات جمع آوری شده در آلمان هفته گذشته به صورت سالانه کنفرانس امنیتی مونیخ مورفی (D-کانکتیکات) نشستم به یک جلسه محرمانه در هتل مجموعه ای از وزیر خارجه ایران جواد ظریف, همراه با یک گروه از همکار خود قانونگذاران دموکرات.

مورفی نمی اطلاع رسانی رسانه های آمریکایی – یا عمومی – در مورد این نشست است. در عوض قرار ملاقات گذاشتن نازل شده Federalist خبرنگار Mollie Hemmingway در روز دوشنبه.

این سناتور را تایید کرد این جلسه روز سه شنبه اعلام کرد “اگر تهمت نمی خواهید به صحبت کردن با ایران و سپس کسی که باید.” مورفی که در دیدار با محمد جواد ظریف چند بار در طول اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که او به او صحبت کرد در مورد آمریکا برای ترور در ایران ژنرال قاسم سلیمانی هشدار داد او را در برابر تشدید تنش نظامی و disussed آزادی زندانیان آمریکایی در ایران برگزار شد.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo انتقاد مورفی برای جلسه گفتن با خبرنگاران در روز سه شنبه گفت امیدوار است که دموکرات ها “بودند تقویت سیاست خارجی آمریکا و نه خود به خود.”

“ما در سیاست خارجی بیش از حد” مورفی پاسخ داد. “بسیاری از ما ملاقات w ظریف در طول سال تحت اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین هر چند هیچ کس در کنگره می تواند به مذاکره با ایران و یا حمل رسمی دولت آمریکا پیام های وجود دارد که ارزش داشتن یک گفت و گو است.”

همچنین در rt.com مانند ‘تایتانیک’ شکوه از ما نمی خواهد از آن جلوگیری از غرق شدن… و آن را غرق خواهد شد – ایران خامنه ای

مورفی جلسه با ظریف در یک نقطه کم برای روابط بین واشنگتن و تهران است. سلیمانی را ترور باعث نظامی پاسخ از ایران که زد با موشک های بالستیک دو ارتش عراق پایگاه های مورد استفاده توسط سربازان آمریکایی. هر چند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گرفتند به تلافی دولت او سیلی تازه تحریم های اقتصادی بر ایران ادامه آن “حداکثر فشار” علیه جمهوری اسلامی است.

که کمپین لگد در سال 2018 زمانی که ما به طور یک جانبه خارج از 2015 طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA یا ایران). آمریکا پس از شدت آن تحریم های اقتصادی و اگر چه این مجازات باید کوبیده اقتصاد ایران این کشور همچنان مبارز و به طور پیوسته نورد آن JCPOA تعهدات.

در حالی که مورفی منطقی برای دیدار وزیر, صدا, کانکتیکات دموکرات است به شدت متفاوت مشاهده زمانی که جمهوری خواهان هستند که برگزاری بسته-درب نشست.

به عنوان دولت اوباما مشغول به مهر و موم ایران در سال 2015 میزبان سناتور جمهوریخواه در نامه ای به دولت ایران هشدار داد این است که یک جمهوری خواه رئیس جمهور می تواند به سادگی “لغو چنین اجرایی توافق با سکته مغزی از قلم” به عنوان برگ برنده را سه سال بعد.

مورفی نمی دفاع از حق هستهای اعضای کنگره به “تنظیم سیاست خارجی بیش از حد.” به جای آن او را متهم و آنها را از “تضعیف اختیارات رئیس جمهور است.”

همچنین در rt.com ایران هرگز صحبت ما تحت فشار و یا از موضع ضعف’ – رئیس جمهور روحانی

اما, زمانی که جان کری – یکی از رئیس معماران 2015 مقابله – ملاقات با مقامات ایرانی در سال 2018 در تلاش برای صرفه جویی در معامله مورفی نمی بینم خود را “سایه دیپلماسی” به عنوان تلاشی برای تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور مشابه هنگامی که ژنرال بازنشسته مایکل فلین منصوب شد مشاور امنیت ملی با مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 مورفی منجر به اتهام علیه او پس از آن پدید آمده که او گفته بود به سفیر روسیه سرگئی Kislyak توسط تلفن. این دموکرات مجلس هشدار داد که “هر گونه تلاش برای تضعیف ملت ما در سیاست خارجی – حتی در طول یک دوره گذار – ممکن است غیر قانونی است و باید جدی گرفته شود.”

مذاکره بدون شک یک رویکرد بهتر از تشدید. اما در واشنگتن و یا پس از آن به نظر می رسد حزبی نفاق هنوز هم trumps موثر سیاست.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی