تحریم های جدید آمریکا علیه ایران انتخابات ناظر معنی شکست و سرخوردگی و شکست’ از فشار سیاست – تهران

آخرین ضد ایرانی آمریکا را هدف قرار داده اند این کشور نامزد-بررسی صلاحیت بدن قبل از انتخابات پارلمانی. تهران به نام حرکت نشانه ای از ناامیدی را مبنی بر شکست واشنگتن رویکرد به ایران.

روز جمعه مراسم انتخاب اعضای آن 290 کرسی مجلس – شناخته شده به عنوان شورای نگهبان برای یک دوره چهار ساله با برخی از 7000 نامزدها در حال اجرا است. یک روز قبل از رأی باز, وزارت خزانه داری آمریکا در اعمال تحریم های جدید علیه سه نفر از اعضای شورای.

12-عضو نظارت متشکل از دانشمندان اسلامی منصوب رهبر ایران و پیامبر منصوب شده توسط مجلس. وظایف آن عبارتند از: بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات است که باید از شهرت خوبی به اجرا برای دفتر. واشنگتن مارک ایران انتخابات “یک شام” با هدف قرار دادن دو نفر از اعضای شورای نگهبان و سه نفر از اعضای آن کمیته مرکزی انتخابات نظارت برای نقش خود را در برگزاری آن است.

همچنین در rt.com الیگارشی می میرد در تاریکی ؟ WaPo می خواهد یک نقش بزرگتر برای ‘نخبگان’ در چیدن جمهور & ندارد حتی سعی در پنهان کردن چرا

“متاسفانه برای مردم ایران در این انتخابات صورت گرفت در راز طولانی قبل از هر رای گیری شد و حتی بازیگران” برایان قلاب به وزارت امور خارجه فرستاده ویژه ایران گفت: در یک جلسه مطبوعاتی اعلام کرد.

یکی از لیست سیاه از مسئولان Abasali Kadkhodai گفت: او و همکارانش “مبارک” و این که او “افتخار به تحریم توسط امریکا است.” عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه ایران را رد کرد آمریکا حرکت می باشند.

“چنین اقدامات چیزی جز شکست و سرخوردگی و شکست رژیم ایالات متحده از سیاست های حداکثر فشار,” او گفت:, و اضافه کرد که “این نشان می دهد که چگونه ترس آنها از دموکراسی و محبوب مشارکت در ایران است.”

واشنگتن به دنبال به اصطلاح ” حداکثر فشار سیاست های علیه ایران و تهدید کشورهای دیگر به برش روابط اقتصادی با تهران است. اظهار داشت: هدف این است که برای وادار کردن دولت ایران به تغییر سیاست خارجی و توافق با ایران خواهد بود که بیشتر به شهوت و میل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از یکی از امضا تحت سلف خود, باراک اوباما, که تهمت نقض شده است.

همچنین در rt.com تغییر منطق: کاخ سفید یادداشت می گوید: سلیمانی به اعتصاب ‘پاسخ’ به گذشته حملات به جای ‘قریب الوقوع’ تهدید

اقتصاد ایران صدمه دیده بود اما تا کنون تهران نشان می دهد هیچ نشانه ای از تن دادن به این خواسته است. در میان جنگ آورده است که این دو کشور را به آستانه جنگ تمام زیر ما را ترور یک ژنرال ايراني در ماه گذشته جمعه در انتخابات است و انتظار می رود را بیشتر تندروها و محافظه کاران به نماینده مجلس ملی. تهران منتقدان ادعا می کنند به این نتیجه دسیسه توسط شورای نگهبان به جای واکنش به سیاست های ایالات متحده.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im