ما گزارش رکورد پرش در coronavirus موارد به عنوان متحده mull سخت تر محدودیت سرزنش هیچ چیز به جز بسته بندی تظاهرات

آمریکا را شکسته و رکورد خود را برای تعدادی از coronavirus موارد ثبت شده در یک روز با بیش از 38 ، 000 بیماران جدید را تایید کرد در 24 ساعت گذشته با شکوه بالا مجموعه در ماه آوریل به عنوان برخی از ایالت دیدن عفونت سنبله.

برخی از 38,672 مورد جدید گزارش شده در روز چهارشنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط Covid پیگیری پروژه شکستن یک رکورد قبلی مجموعه در آوریل 25 توسط 2,671 عفونت. این نقطه عطف جدید می آید در میان حیات این ویروس در سراسر برخی از مناطق کشور به ویژه در ایالت های جنوبی.

فلوریدا, Oklahoma, کارولینای جنوبی تگزاس و کالیفرنیا و ایالت میسوری نیز هر شکست خود را روزانه مورد سوابق چهار پروژه داده ها نشان داد که اضافه شده به 13 کشورهای دیگر برای انجام همان در طول پنج روز گذشته.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom گزارش به خصوص نگران کننده رقم در طول یک پايه بلند كن بادي در روز چهارشنبه اشاره کرد که دولت تا به حال دیده 69 درصد در پرش موارد در طول فقط دو روز هشدار او ممکن است “برگرداندن” تشدید تدابیر مهار. فرماندار تگزاس است به طور مشابه, معکوس, البته, اجازه مقامات محلی به اعمال محدودیت های جدید در فضای تجمعات و به دستور ماسک صورت در عمومی پس از تلاش برای بازگشایی ماه گذشته.

همچنین در rt.com نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات فرمانداران دستور 2-هفته Covid-19 قرنطینه برای بازدید کنندگان از بالا-عفونت متحده

هر چند افزایش در تست توضیح می دهد که برخی از افزایش اخیر, سلامت, کارشناسان استدلال کرده اند ramped تا نمایش نمی تواند برای حساب کل سنبله با اشاره به تعداد بیشتری از مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان در برخی از مناطق که نشان می دهد شیوع بیماری در حال شتاب گرفتن.

قبلا سخت ترین ضربه منطقه شمال شرق تا حد زیادی دیده می شود کاهش در موارد جدید – یعنی در نیویورک – با این حال فرماندار فیل مورفی در نزدیکی نیوجرسی خود هشدار داده است دولت است “به مراتب از شکست Covid-19,” با استناد به افزایش بستری شدن در بیمارستان.

در حالی که محلی و ایالتی و فدرال مقامات بهداشت تاکید کرده اند نیاز به حفظ اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان بسیاری از مناطق همچنان به آسانسور جارو مستند اقدامات برخی ابراز نگرانی در مورد شهروندان از سرگیری زندگی عادی بیش از حد سرعت را با بسیاری از هجوم آوردند به میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی پس از ماه از انزوا.

همچنین در rt.com ‘ویروس خاموش است امروز؟’ هزاران نفر تجمع در بروکلین برای #BlackTransLivesMatter… به عنوان کومو را تهدید می کند میله برای Covid-19 نقض قانون

شلوغ تظاهرات توده برانگیخته در صدها نفر از شهرستانها توسط پلیس به قتل جورج فلوید در اواخر ماه مه نیز عمدتا به مبارزه طلبیده دستورالعمل های بهداشتی به احتمال زیاد, و کمک به افزایش موارد در هفته های اخیر. پوشش رسانه ها از افزایش عفونت متمرکز کرده است تقریبا به طور کامل در آن جمع آوری و در باشگاه ها و سواحل عملا نادیده گرفتن عظیم پیاده روی به عنوان یک عامل بالقوه. با وجود صحبت مبرم نظر در مورد تظاهرات بیش از مستند اقدامات در ماه های اخیر بسیاری از صحبت کردن در سر – و همچنین بیش از 1000 کارشناسان بهداشت به تایید خشونت پلیس تظاهرات کم اهمیت جلوه دادن خطرات.

به تاریخ آمریکا اندکی بیش از 2.3 میلیون coronavirus عفونت و بیش از 115,000 مرگ و میر نگه داشتن جایگاه خود را به عنوان جهان بالا hotspot برای این بیماری است. با شیوع مصرف کردن در آمریکای جنوبی, اما, برزیل شده است محوری به مقام دوم با برخی از 1.1 میلیون نفر و نزدیک به 54,000 مرگ و میر.

یکشنبه گذشته شاهد بزرگترین واحد-روز افزایش موارد در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی که گزارش شده بیش از 183,000 بیماران جدید ارسال جهانی بیماری تلفات بیش از 9 میلیون نفر است.

همچنین در rt.com “چگونه این کار قانونی است؟’ Oregon شهرستان معاف ‘رنگ’ از اجباری ماسک صورت قانون

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de