ما بی سر و صدا دنبال کردن پزشکان خارجی برای مبارزه با Covid-19 همه گیر

به عنوان کل جهان تبدیل شده است, خط مقدم مبارزه با Covid-19 coronavirus وزارت امور خارجه ایالات متحده است headhunting بود پزشکان خارجی برای کمک به ما قول آنها می توانید جست و خیز به جلو مهاجرت صف.

در یک پیام ارسال شده بر روی وب سایت خود را در روز پنج شنبه شب مه آلود پایین تشویق متخصصان پزشکی که در حال حاضر اعمال می شود برای ما ویزا – “به خصوص کسانی که برای درمان و یا کاهش اثرات Covid-19” – برای تماس با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ایالات متحده برای یک قرار ملاقات. کسانی که در حال حاضر در ایالات متحده ارائه شده ویزای پسوند.

خارجی پزشکان در آمریکا J-1 ویزای اقامت بودند خواست به مشورت حامی خود به گسترش برنامه های خود را که می تواند انجام شود برای یک سال در یک زمان تا هفت سال است.

معلوم نیست که آیا قوانین جدید برای استخدام پزشکان و پزشکان را قادر خواهد ساخت از اتباع هر یک از کشورهای دخیل در هر یک از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث ممنوعیت سفر به دور زدن آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق مهاجر و تنوع قرعه کشی ویزا از دوازده کشور تا کنون از جمله, ایران, لیبی, سومالی, سوریه و نیجریه.

در حالی که تلاش برای جذب پزشکان خارجی به ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه مشغول بوده است انفجار کوبا برای اعزام پزشکان خود را برای کمک به کشورهای دیگر است. آن اداره دموکراسی حقوق بشر و کار در حال اجرا است یک کمپین رسانه های اجتماعی متهم دولت کوبا از “سوء استفاده” شیوه کار.

وزارت امور خارجه به درخواست تجدید نظر برای پزشکان خارجی آمد و تنها چند ساعت قبل از ما پیشی گرفت و چین و ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین تعداد رسما تایید Covid-19 موارد است.

نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی گرفتار بیماری و تقریبا از 1500 فوت کرده اند که از شب جمعه است. شهر نیویورک و eponymous دولت شده اند به ضربه بسیار سخت حسابداری برای حدود نیمی از کل ما عفونت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de