ما پیشنهاد برای شروع گفت و گو با تروریست ها در ادلب غیر قابل قبول و روسیه FM

مسکو را به مقاومت در برابر هر گونه تلاش برای ماست مالی کردن تروریست ها پناه در ادلب, سوریه, روسیه, سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه گفت:, و اضافه کرد که درگیر شدن در مذاکرات با آنها را به عنوان ما است اشاره است از سوال.

حیات تحریر al-Sham یک القاعده شاخه ای که قبلا به عنوان شناخته شده Al-Nusra که کنترل استان ادلب تعیین شده به عنوان یک سازمان تروریستی نه تنها توسط سازمان ملل متحد, اما ما خود لاوروف گفت.

مقامات در واشنگتن از جمله فرستاده ویژه سوریه جیمز جفری, “اجازه می دهد خود را, اظهارات که از آن یک نتیجه گیری می توان ساخته شده است که آن را مانند یک سازمان تروریستی دیگر” و گفت و گو که با آن می توان به تاسیس و تحت برخی شرایط,” او گفت:.

این اولین بار نیست که ما با شنیدن چنین نکات و ما آنها را کاملا غیر قابل قبول است.

وزیر امور خارجه همچنین گفت که دور دیگری از رایزنی های میان روسیه و ترکیه در حال حاضر در حال تهيه دستور داد “به توافق بر سر راه تبدیل ایران به یک واقعی د-تنش که در آن تروریست ها نیست مسئول است.”

همچنین در rt.com پوتین & اردوغان به شدت تماس با ما’ به سوریه, اما هیچ نشانه ای از صلح در ادلب و در عین حال

تنش ها بین مسکو و آنکارا ترکیه پس از ارسال نیروهای نظامی به ایران در چند هفته پیش میان مقیاس حملات ارتش سوریه در آخرین تروریستی دژ در کشور است.

این حرکت باعث درگیری بین ترکیه و سوریه نیروهای تلفات در هر دو طرف. آنکارا خواستار است که مسکو فشار دمشق به توقف عملیات خود را در حالی که روسیه گفته است ترکیه که وعده خود را برای جدا کردن “میانه مخالفت’ از تروریست ها هنوز برآورده نشده.

در روز پنج شنبه, ترکی توپخانه حمایت از یک حمله تروریستی در سوریه مواضع وادار به جنگنده های روسیه به مداخله. ترکها تنها متوقف توپخانه پس از مسکو تماس آنکارا نظامی خط.

لاوروف اصرار داشت که آن را هیچ جای تعجب برای ارتش ترکیه که تروریست ها بودند که هدف قرار دادند. پیشتر روسیه و ترکیه موافقت نامه ها در ادلب هرگز پیش بینی شده است که حملات علیه حیات تحریر الشام را متوقف خواهد کرد ،

همچنین در rt.com ترکیه می گوید: خود را سرباز کشته شده در ادلب به عنوان تنش بین آنکارا & دمشق جوش

“من مطمئن هستم که ترکیه مدعی است که کار بر روی زمین را ببینید و همه چیز را درک کنند. به خصوص با توجه به این واقعیت است که در بسیاری از مواقع تروریست ها مورد حمله قرار موضع ما مواضع سوریه نظامی و غیر نظامی و زیرساخت ها از محل که در آن ترکیه مشاهده پست های در حال راه اندازی” FM گفت.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im