ما وعده ‘فشار زیادی” در تهران بیش از… موفق ماهواره ای راه اندازی ؟ Pompeo می گوید توسعه موشکی ایران در حل برنامه فضایی

ایران در آخرین تلاش برای راه اندازی یک, علمی, ماهواره, است ظاهرا شدت دستپاچه واشنگتن با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo شلاق در تهران و تعهد است که ما نمی خواهد اجازه دهید آن را ادامه راه اندازی شد.

واشنگتن با استفاده از این مناسبت به یک بار دیگر با شدت بهم زدن ایران و 2015 در برخورد با جمهوری اسلامی از برنامه هسته ای که از آن ما خود را یک جانبه خارج در سال 2018 است.

همچنین در rt.com وزن کمتر و بسته تر محدوده: ایران در دور جدید موشک بالستیک با کامپوزیت ساخته شده موتور (ویدئو)

پس از آن آمریکا بوده است خم جهنم در متوقف کردن ایران از برنامه موشکی ظاهر هر قیمتی معرفی چند تراشه ها جای دادند از سنگین محدودیت در تهران و تهدید کشورهای دیگر – از جمله برخی از امریکا و متحدان – با تحریم های ثانویه اگر آنها نمی, پا و آمریکا در برخورد با ایران است.

در حال حاضر ایالات متحده تصمیم گرفته است که یک شکست خورده پرتاب ماهواره توسط ایران است که دلیل به اندازه کافی خوب به یاد جهان است که واشنگتن در هیچ چیز متوقف خواهد برای رسیدن به سیاست خود نسبت به ایران اهداف است. این واقعیت است که راه اندازی شد و مسالمت آمیز و حتی تحقق آن اظهار داشت: هدف نبوده است یک عامل بازدارنده.

“راه اندازی هر چه شکست خورده یا نه بیشتر به ایران اجازه می دهد تا برای به دست آوردن تجربه استفاده از چنین فن آوری است که می تواند از آن بهره مند شوند برنامه های موشکی تحت پوشش یک فضای صلح آمیز برنامه” Pompeo هشدار داد در بیانیه خود در این حادثه اضافه کرد که “جهان پیشرو کشور حامی تروریسم نباید اجازه داد به منظور توسعه و آزمایش موشک های بالستیک.”

او سپس گفت که آمریکا “ادامه خواهد داد به تحمیل فشار زیادی بر رژیم برای تغییر رفتار آن است.”

روز یکشنبه ایران راه اندازی های علمی ماهواره ای که قرار بود به جمع آوری تصاویر از زمین به کمک ویژه با مطالعات لرزه. موفق به رسیدن به مدار با وجود آنچه که در ابتدا موفق راه اندازی.

همچنین در rt.com ‘ما فشار خود را به فرصت’: رهبر شهید نیروی هوایی ساخته شده است تا با وجود تحریم های آمریکا

در اوایل همان روز تهران نیز پرده برداری جدید موشک بالستیک شامل کامپوزیت ساخته شده موتور که قرار است برای افزایش عملیاتی آن محدوده به طور بالقوه پوشش 500km. هفته گذشته جمهوری اسلامی آیت الله خامنه ای همچنین تمسخر تحریم ها علیه ملت خود را با گفتن این که آن را در واقع اجازه ایران برای توسعه آن در صنایع داخلی از جمله اقدام نظامی است – بدون تکیه بر واردات است. ایران تبدیل شده فشار آمریکا به “فرصت” او گفت:.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im