ما در حال برنامه ریزی برای ساخت راکتورهای هسته ای برای استفاده در ماه و مریخ است که اجازه می دهد انسان ها به زندگی آنها را برای مدت زمان طولانی – و از آن برای درخواست کمک از بخش خصوصی آن را انجام دهد.

واشنگتن می خواهد به یک “شکافت سطح سیستم قدرت” آماده رفتن به فضا تا پایان 2026 با توجه به درخواست رسمی قرار توسط وزارت انرژی روز جمعه و کارگردانی در “رهبران در هسته ای و صنایع فضایی.”

درخواست می پرسد رهبران صنعت برای کمک به دولت در توسعه فن آوری های نوآورانه است که کار هر دو در ماه و مریخ است.

“چشم انداز استقرار یک راکتور پیشرفته به سطح ماه است به عنوان هیجان انگیز به عنوان آن است که به چالش کشیدن”گفت: John Wagner کاردانی آزمایشگاه مدیر INL هسته ای علم و فن آوری ریاست.

اول یک طراحی راکتور نیاز به توسعه. سپس یک تست راکتور خواهد بود ساخته شده همراه با یکی دیگر که ارسال خواهد شد به ماه. یک سیستم پرواز و کاوشگر نیز باید طوری طراحی شده است که این راکتور می تواند منتقل شود. نمونه را شبیه “به بیشترین حد عملی” تمام جنبه های واقعی راکتور به پس از آن اعزام به ماه “است که باید شامل توسعه به مریخ” درخواست گفت.

همچنین در rt.com غول مریخ گدازه غارها می تواند مکان نخست برای یافتن حیات بیگانه

راکتور نمی توانید وزن بیش از 3500 کیلوگرم (7,700 پوند) و باید قادر به عامل تقریبا مستقل برای حداقل 10 سال است. آن را نیز نیاز به قادر به تولید حداقل 10 کیلووات برق است. چند راکتور به احتمال زیاد خواهد گرفته به ماه یا مریخ برای دیدار با تقاضا برای یک “انسانی پایدار حضور” وزارت انرژی گفت.

راکتور را حمایت اکتشاف قطب جنوب منطقه از ماه در حالی که هیچ منطقه خاص از مریخ شناسایی شده است برای اکتشاف فقط رتبهدهی نشده است.

همچنین در rt.com ‘هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این: Rogue ستاره مشکوک به عنوان دانشمندان دیدن سیاه چاله تاج ناپدید می شوند و بازسازی در زمان واقعی

ناسا وزارت انرژی و آیداهو آزمایشگاه ملی هسته ای در مرکز تحقیقات به بررسی ایده های که می آیند تا ببینید که چگونه به منظور توسعه راکتور. دولت و صنعت پخش جلسه پس از آن برگزار خواهد شد در ماه اوت به بحث در مورد انتظارات برای این برنامه است.

وجود دارد برخی از نگرانی که از جدول زمانی و پارامترهای طراحی اورانیوم بسیار غنی شده می تواند در نهایت با استفاده از, که همچنین می تواند برای ساخت سلاح.

همچنین در rt.com چگونه شما می خواهم که Elon Musk? روسیه و چین به احتمال زیاد برای ساخت مشترک ماه در پایگاه فضایی روسیه رئیس می گوید:

“این ممکن است به درایو و یا شروع یک مسابقه فضایی بین المللی برای ساخت و استقرار نوع جدیدی از راکتورهای نیاز به اورانیوم بسیار غنی شده,” ادوین لیمان مدیر انرژی هسته ای ایمنی پروژه در اتحادیه دانشمندان نگران گفت: نیویورک تایمز.

خبر می آید که آمریکا و روسیه درگیر شدند در این هفته بیش از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از فضا. واشنگتن را متهم کرد مسکو از آزمایش یک فضای مبتنی بر ضد ماهواره سلاح در روز پنج شنبه. روسیه را رد کرد و آمریکا ادعا می کنند به عنوان تبلیغات و گفت: این تلاش برای “منحرف کردن” از این واقعیت است که ایالات متحده می خواهد خود را به استقرار سلاح های فضایی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی