ما عکاس خبری برخورد با “غیر کشنده دور’ & تحت فشار قرار دادند به زمین توسط مینه سوتا پلیس به دوربین نگه می دارد و نورد

یک عکاس جانباز با CBS Minnesota ایستگاه پلیس به شدت مسلح افسران با وجود وضوح شناسایی خود را به عنوان یک روزنامه نگار. این سرکوبگر اقدام او در فیلم است.

تام آبیلس شد پوشش دم ناآرامی در جنوب مینیاپولیس تمرکز در سراسر کشور تظاهرات برای جورج فلوید محلی آفریقایی آمریکایی که جان خود را در دست پلیس است. فیلم های ارائه شده توسط WCCO محلی CBS شعبه نشان می دهد اعضای ایالتی مینه سوتا گشت مجهز به شورش دنده پاکسازی خیابان و حرکت در جهت خود را.

“من با WCCO,” آبیلس می گوید ماموران شناسایی خود را به عنوان یک عضو از رسانه های محلی. پس از یک در حالی که یک پلیس تعقیب کردن خبرنگار و با خشونت و پنجه نرم او را به زمین.

“من نه مبارزه! من نه مبارزه!” روزنامه نگار شنیده است گفت: بارها و بارها.

WCCO نوشت که آبیلس برنده جایزه جانباز عکاس خبری نیز آمار با آنچه که به عنوان “غیر کشنده دور.” او در پوشش تظاهرات با ایستگاه تولید خبری جوآن Gilbertson گفت که این ایستگاه که ماموران گفت: “شما هشدار داده شده است – همان چیزی که برای شما اتفاق می افتد. بعدی هستید.”

آبیلس منتشر شد و پس از گذراندن چندین ساعت در بازداشت پلیس.

تظاهرات شده اند مواج در مینیاپولیس برای پنجمین روز متوالی پس از قتل فلوید. مقامات شهرستان اعمال شب مقررات منع رفت و آمد در روز جمعه و فعال گارد ملی به اجرای آن است.

بسیاری از معترضان نقض محدودیت اما درگیر شدن در درگیری با guardsmen و شورش جوخه های.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de