ما عبور از 100,000 موارد Covid-19 پس از تبدیل شدن به جهان کانون برای ویروس – دانشگاه جانز هاپکینز

ایالات متحده ضربه برجسته از بیش از 100 ، 000 coronavirus عفونت گسترش شکاف بیش از دیگر مبتلا سازمان ملل به عنوان جامد است جایگاه خود را به عنوان جهان بالا نقطه داغ برای کشنده بیماری است.

با آخرین به روز رسانی از دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه Covid-19 ردیاب آمریکا اندکی 100,717 موارد این ویروس فراتر ایتالیا, آینده, سخت ترین-آمار کشور توسط بیش از 14,000 بیماران. هر دو در حال حاضر پیشی چین که در آن شیوع سرچشمه به عنوان عفونت های جدید در سرزمین اصلی به ادامه flatline.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن greenlights تماس تا یک میلیون ذخیره به نبرد Covid-19

خبر از ما رسیدن به نقطه عطفی جدید در coronavirus همه گیر می آید رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل به زور خودروسازان به تولید و صرفه جویی در زندگی هواکش برای Covid-19 بیمارانی که توسعه شدید و عوارض ناشی از این بیماری است.

همچنین در rt.com مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل متهم جنرال موتورز از “اتلاف وقت” در تولید هواکش

در تلاش برای احیای اقتصاد آمریکا به شدت فلج coronavirus مستندات که با ارسال تعداد مدعیان بیکاری فزاینده به رکورد بیش از سه میلیون تهمت نیز امضا 2.2 تریلیون دلار محرک و امداد لایحه تصویب توسط مجلس پیشتر در روز جمعه.

آمریکا به همراه چند تن دیگر سخت ترین ضربه از کشورها از جمله فرانسه و ایتالیا را تبدیل به نظامی برای کمک به عقب راندن برابر Covid-19 گسترش یافته است. جمعه نیز شاهد تهمت امضای یک فرمان اجرایی greenlighting تماس تا نزدیک به یک میلیون ذخیره در ارتش نیروی هوایی و گارد ساحلی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im