ما سبقت چین coronavirus تلفات با بیش از 3,400 مرده

تعداد افرادی که فوت کرده اند از شیوع کروناویروس در آمریکا پیشی گرفته است که از چین است. آمریکا در صدر فهرست Covid-19 مبتلا سازمان ملل در سراسر جهان با بیش از 174,000 موارد تایید شده.

در چین 3,309 افراد سالم به این بیماری در حالی که ما تلفات در حال حاضر در 3,416 با توجه به آخرین داده ها توسط جان هاپکینز. بیش از 12000 به تازگی شناسایی موارد تایید شده در ایالات متحده در روز سه شنبه, آوردن مجموع شمارش به تعداد متناوب از 174,467 موارد است.

همچنین در rt.com نظامی آمریکا ارسال خواهد شد ‘سردخانه خدمات کارکنان به نیویورک برای مقابله با Covid-19 مرگ و میر به عنوان FEMA اعزام موبایل سردخانه کامیون

این وضعیت در چین — که ضربه مرگبار آنفلوآنزای مرغی اول — تا حد زیادی بهبود یافته در هفته های اخیر با توجه به آمار رسمی. این کشور به کمتر از 3000 فعال موارد در حالی که مجموع آن تعداد افراد آلوده به ویروس می ایستد در اطراف 82,200.

مقامات چینی در حال حاضر بنا به گزارش ها دوباره باز زنده دام در بازارهای در مکان های خاصی در سراسر کشور است. در حالی که منبع دقیق این ویروس هنوز هم مورد بحث یک بازار در شهر ووهان در استان هوبئی است به طور گسترده ای اعتقاد بر این زمین صفر از وقوع.

در سراسر جهان coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد و مجموع آن شمارش شکسته است گذشته 800,000 علامت در اوایل روز سه شنبه. تا کنون بیش از 40 ، 000 نفر فوت کرده اند از این بیماری در سراسر جهان است.

همچنین در rt.com این ‘دیکتاتوری’ فقط به ضرب و شتم همه گیر و شما فقط حسود سفارت چین در فرانسه می گوید غرب

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im