ما سبقت چین به عنوان کشوری با بیشترین تعداد تایید Covid-19 موارد – دانشگاه جانز هاپکینز

آمریکا در صدر فهرست کشورهای با بیشترین coronavirus موارد به عنوان تعدادی از آلوده در داخل کشور رخنه کرد گذشته 82,000 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گریم نقطه عطف بود زمانی روز پنج شنبه با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز قرار می دهد که آمریکا در 82,404 موارد این ویروس فراتر ایتالیا در 80,589 و چین در 81,782.

با 150 جدید مرگ و میر گزارش شده تا کنون در روز پنج شنبه به تنهایی Covid-19 کشته شده است در مجموع 1,177 آمریکایی ها تا به امروز است.روز شنبه نیز شاهد موارد در سراسر جهان افزایش می یابد فراتر از نیم میلیون نفر, با بیش از 525,000 عفونت گزارش شده در سراسر جهان است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در مورد خواسته های جدید چوب خط حساب کردن گفت: چشم انداز مثبت در موارد بود “ادای احترام به آزمایش ما” نشان می دهد ramped تا نمایش برای این ویروس در سراسر کشور رانده بودند افزایش به تازگی تایید عفونت. رئیس جمهور همچنین صدا و تردید بیش از آمار و ارقام ارائه شده توسط چین که در آن شیوع سرچشمه بیان کرد : “من مطمئن هستم که شما قادر به بگویید که چه چین آزمایش و تست شده است.”

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de