ما سفارشات پرواز چارتر به تخلیه شهروندان و دیپلمات ها از ویروس زده ووهان — گزارش

ایالات متحده در حال آماده شدن برای تخلیه آن دیپلمات ها و شهروندان از چین در شهر ووهان با توجه به یک گزارش جدید. ووهان است کانون مرگبار شیوع کروناویروس که تا کنون به کشته شدن بیش از 40 نفر است.

با توجه به وال استریت ژورنال, منابع واشنگتن در حال ارسال یک پرواز چارتر به ووهان در روز یکشنبه را به خانه خود را در کنسولگری واقع در شهر از 11 میلیون نفر به عنوان به خوبی به عنوان برخی یا همه از حدود 1,000 آمریکایی ساکن محلی.

این عملیات ها که بنا به گزارش ها سبز روشن توسط وزارت خارجه چین پس از مذاکرات در روزهای اخیر.

همچنین در rt.com ‘وضعیت قبر’: یازدهم می گوید: چین می تواند ‘پیروزی در نبرد علیه coronavirus اما گسترش است ‘شتاب’

مقامات چینی را به اعمال محدودیت های مسافرتی در ووهان و نزدیک به 20 شهرستانها در هوبئی استان با نزدیک به 50 میلیون نفر قرنطینه. این ویروس که باعث شدید علائم شبه آنفولانزا — کشته شدن حداقل 41 نفر از آن برای اولین بار از حیوانات به انسان در دسامبر بنا به گزارش ها در مواد غذایی حیوانی و بازار در ووهان.

رئیس جمهور چین در توصیف این وضعیت در روز شنبه به عنوان “قبر.” هر چند پزشکان در ووهان موفق شده اند برای درمان به 38 قربانیان این عفونت گسترش آن شتاب و دو academicpapers منتشر شده در روز جمعه نشان داد که آن منتقل می شود توسط مردم هیچ علائم ظاهری از عفونت است.

در خارج از چین این ویروس به آمریکا, استرالیا, فرانسه و چند کشور آسیایی از جمله کره جنوبی و ژاپن و تایلند است. تقریبا هر تایید بیمار سفر کرده بود از ووهان در هفته های اخیر.

به عنوان ما بنا به گزارش ها چرخ دنده ها به پرواز شهروندان خود خانه و روسیه نیز در مذاکرات با پکن به تخلیه هر روسها در هوبئی استان ریا گزارش روز شنبه. هیچ روس ها تا کنون شده است مبتلا به این ویروس در این گزارش اضافه شده است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی