ما آشکارا هموار راه را برای INF-ممنوع موشک های قرار داده شده در اروپا و آسیا – لاوروف

فقط از یک نقطه عطف موشک هسته ای, توافق, آمریکا در مورد استقرار کوتاه و متوسط محدوده موشک در اروپا و آسیا باعث مسکو برای شرکت فرانسه و شرکای دیگر برای حفظ امنیت در این قاره.

“به منظور توافق بر سر راه حل های خاص ما نیاز به مذاکرات چند جانبه و چند جانبه رایزنی, مربوط, البته, ایالات متحده که نابود پیمان” وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف روز دوشنبه گفت: با اشاره به Intermediate-Range Nuclear Forces پیمان.

این پیمان را دیدم واشنگتن و مسکو از بین بردن کل کلاس از موشک های بالستیک, موشک های کروز و موشک قادر به حمل سلاح های هسته بازگشت در 1980s.

در حال حاضر آنها به طور جدی به ایجاد شرایط لازم برای به کارگیری این که قبلا ممنوع سلاح در اروپا و در واقع در آسیا و آنها نمی پنهان کردن آن.

ژاپن و کره جنوبی و برخی از “هاوایی” هستند likeliest مکان برای این استقرار لاوروف اشاره کرد.

در همین حال وزیر, که به طور غیر منتظره ملاقات با همتای آمریکایی مایک Pompeo در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که او احساس “خاص شیفت” در چگونه ما روش های کنترل سلاح در حال حاضر.

“ما در مورد تعدادی از مسائل مربوط به طیف وسیعی از مشکلات است که در دستور کار ما استراتژیک گفت و گو از جمله کسانی هستند که در صلاحیت پنج عضو دائم [شورای امنیت] و کسانی که مربوط به کنترل تسلیحات مسائل” او نشان داد.

بیشتر بخوانید: روسیه آماده است تا به گسترش شروع جدید کنترل تسلیحات پیمان & مذاکره در سلاح های جدید و در عین حال ما را نادیده می دهد – لاوروف

لاوروف و Pompeo توافق کرده اند که “به ادامه با اشاره به مکالمه حرفه ای بر روی آن است.” اما تا زمانی که آمریکا و روسیه گرم شدن روابط مسکو را رسیدن به شرکای دیگر در اروپا نگران سرنوشت INF.

“البته ما خواهد شد بحث در مورد این با فرانسوی” وزیر امور خارجه اضافه شده است. فرانسه به نظر می رسد به خصوص پاسخگو به روسیه نگرانی. در این ماه رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اصرار اروپایی ها نمی توانند بیکار نشستن آنها به عنوان “می تواند به سرعت به صورت یک مسابقه جدید برای سلاح های متعارف و حتی سلاح های هسته ای در خاک خود.”

همچنین در rt.com پاکسازی هشدار می دهد که کشورهای اروپایی ‘نمی تواند باقی می ماند تماشاگران در یک مسابقه تسلیحاتی بالقوه هسته ای

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی