ما کمیته المپیک خواستار توکیو 2020 به تعویق افتاد بیش از coronavirus نگرانی ژاپن و جهان 1 سال تاخیر

ما در المپیک و پارالمپیک کمیته خواست برای تاخیر به 2020 بازی مجموعه ای برای توکیو ژاپن در این تابستان با این استدلال که این بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه بیش از حد بسیاری از خطرات و اختلالات.

“ما تاسف است که هیچ نتیجه است که می تواند به حل همه نگرانی های ما چهره” این کمیته در بیانیه ای گفت: روز دوشنبه اضافه کرد که حتی اگر نگرانی های بهداشتی بیش از این ویروس می تواند خطاب تابستان “عظیم اختلالات به آموزش محیط کنترل دوپینگ و روند صلاحیت نمی تواند غلبه بر به شیوه ای رضایت بخش.”

به این منظور آن را روشن تر از همیشه است که مسیر رو به تعویق افتادن بیشتر امیدوار کننده است و ما را تشویق کمیته بین المللی المپیک را به تمام مراحل مورد نیاز برای اطمینان از این بازی ها انجام می شود تحت امن و عادلانه شرایط برای همه رقبا.

متشکل از برخی از 600 ورزشکاران آمریکایی در المپیک تیم را به تعداد قابل توجهی از رقبا به ژاپن برای سال 2020, بازی داشتن ساخته شده است بزرگترین هیئت در طول سال 2016 بازی در ریو.

همچنین در rt.com ‘به تعویق افتادن تصمیم گرفته شده است’: عضو کمیته بین المللی المپیک دیک پوند می گوید توکیو 2020 المپیک خواهد بود به تعویق افتاد

تماس برای تاخیر می آید بر روی پاشنه از گزارش می دهد که دولت ژاپن در گفتگو با کمیته بین المللی المپیک (IOC) و با توجه به فشار بازی برگشت یک سال با توجه به ژاپن Sankei روزنامه.

هر چند توکیو قبلا اصرار داشت 2020 بازی را پیش بروید و هنوز برای اعلام تاریخ جدید کهنه IOC عضو دیک پوند – کمیته طولانی ترین خدمت عضو – گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که تصمیم برای به تعویق انداختن این رویداد در حال حاضر ساخته شده است بیان کرد “پارامترهای رفتن به جلو مشخص نشده اما این بازی در حال رفتن به شروع در جولای 24, که من می دانم.”

جزئیات به دنبال

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de