ما ارائه آنکارا هوش در ادلب FM Cavusoglu ادعا می کند می گوید: S-400 متوقف نخواهد شد ترکیه از موشک های پاتریوت

آمریکا مایل بود به ترکیه اطلاعاتی در مورد سوریه ادلب خارجی سخنان چاووش اوغلو ادعا کرده است و اضافه کرد که خرید از روسیه ضد هوایی سیستم نمی خواهد جلوگیری از آنکارا از دستیابی به موشک های پاتریوت.

ارشد ترکیه دیپلمات گفت: دولت متعلق به خبرگزاری آناتولی روز سه شنبه که واشنگتن تا به حال ارائه شده از زمین دریا و هوا اطلاعاتی در مورد شمال غربی منطقه در نظر گرفته شده توسط دمشق و مسکو به عنوان آخرین تروریستی دژ در سوریه است.

با توجه به Cavusoglu ترکیه و روسیه آغاز خواهد شد گشت زنی در اطراف بحرانی بزرگراه در ادلب به عنوان بخشی از یک توافق آتش بس اخیر با میانجیگری توسط دو طرف است. او هشدار داد که ترکیه را تلافی اگر نیروهای سوریه نقض توافقنامه است.

Cavusoglu همچنین اصرار داشت که آنکارا امتناع از معامله با روسیه برای به دست آوردن S-400 ضد سیستم هوا خواهد نه رد صلاحیت ترکیه از دستیابی ما موشک های پاتریوت باید به آنها ارائه شود در آینده. واشنگتن بارها اصرار داشت که S-400 باتری نمی توان یکپارچه به ناتو سیستم. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خواست آنکارا به رها کردن نظامی روسیه و سخت افزار و امیدوار کننده در بازگشت به آنکارا فروش سیستم های موشکی پاتریوت.

همچنین در rt.com جنگ جلوگیری به روسیه و ترکیه رسیدن به توافق در ادلب… اما صلح است در افق?

اخیرا ترکیه خواست آمریکا برای استقرار موشک های پاتریوت را در مرز جنوبی با سوریه – ظاهرا به منظور جلوگیری از روسیه و سوریه جنگنده. پنتاگون تاکنون در برابر این درخواست بنا به گزارش ها بیش از نگرانی های که این حرکت را منفی “جهانی انشعابات.”

وزیر امور خارجه همچنین صحبت از 2016 مهاجرت معامله بین ترکیه و اتحادیه اروپا گفت: آن را باید به تجدید نظر در نتیجه اخیر flare-up خشونت در سوریه و عراق است. وی در بروکسل به شل ویزا برای ترکیه و گفت که این بلوک باید با آنکارا برای بهبود آن زمان اتحادیه گمرکی.

در مقابل میلیاردها دلار کمک از اتحادیه اروپا و ترکیه در حال حاضر خانه های برخی از 3.6 میلیون پناهنده سوری به عنوان بخشی از موجود 2016 قرارداد. آنکارا بارها تهدید به خروج از آرایش متهم بروکسل قرار دادن ناعادلانه بار در ترکیه.

همچنین در rt.com در بروکسل اردوغان می پرسد ناتو برای ‘کمک’ در سوریه و مهاجران

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هفته گذشته اعلام کرد که او خواهد بود “باز کردن درب” برای پناهندگان فرار استان ادلب. حدود 35000 نفر از مهاجران در حال حاضر انباشته در ترکیه در مرز با اتحادیه اروپا. این تصمیم باعث “فرانک” بحث آزاد میان اتحادیه اروپا و ترکیه در روز دوشنبه است.

این وضعیت در ادلب به نقطه جوش رسیده در اوایل این ماه با سوریه نیروهای مواجه خاموش در برابر ارتش ترکیه و پروکسی. رئیس جمهور ترکیه و همتای روسی خود ولادیمیر پوتین اعلام کرد آتش بس در یمن پس از اضطراری شش ساعته طی جلسه ای در مسکو در هفته گذشته.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de