ما پرستاران هرالد در اعتراض به عدم ایمنی دنده قرار دادن آنها در معرض خطر از Covid-19

پرستاران ملی ایران متهم کرده است HCA یک شرکت بهداشت و درمان اجرا می شود که زنجیره ای از بیمارستان در سراسر ایالات متحده قرار دادن اعضای در معرض خطر در هنگام درمان coronavirus بیماران. تظاهرات این هفته خواهد شد و تقاضا بهتر شرایط کار.

“پرستاران در حوزه های مختلف HCA بیمارستان ها گزارش کرده اند که آنها تا به حال به کار بدون محافظ مناسب تجهیزات” ژان راس رئیس جمهور از پرستاران ملی ایران گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

پرستاران از HCA بیمارستان در سراسر هفت کشور اعتراض خواهد کرد از طریق آوریل 3 توسط اینجا در خارج خواستار بهتر شرایط کار.

همچنین در rt.com ‘ما را به فرماندار درب’: اخراج آمازون اعتصاب رهبر پاکستان بزرگتر اعتراض اگر Covid-19 ایمنی خواسته های برآورده نشده

در میان ایمنی شکایت ذکر شده توسط راس در حال گزارش از نیاز به استفاده مجدد از ماسک محافظ نه مطلع هنگامی که پرستاران در تماس با یک تایید coronavirus بیمار و برخی از پرستاران گفته بودن به پوشیدن ماسک در همه به دلیل آن را “ترساند” بیماران.

این اتحادیه خواستار HCA بیمارستان ارائه “بهینه تجهیزات حفاظت شخصی برای پرستاران و دیگر کارکنان” که شامل ماسک و “سر تا پا پوشانده اند.”

NNU نشان دهنده 10,000 ثبت نام پرستاران در 19 HCA بیمارستان در ایالات مانند کالیفرنیا و فلوریدا کانزاس میسوری نوادا و تگزاس.

این خواهد بود که اولین بار متخصصان پزشکی اعتراض کرده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر. پرستاران در ژاکوبی مرکز پزشکی واقع در شهر نیویورک – شهرستان مبارزه با بیمارستان ظرفیت و کمبود تجهیزات مناسب – اعتراض در روز شنبه بیش از شرایط آنها مشغول به کار بودند زیر که شامل استفاده مجدد از ماسک های پزشکی به دلیل کمبود منابع.

همچنین در rt.com ما می شکند آن یک روز رکورد با 865 Covid-19 مرگ و میر, اما اوج نمی رود تا اواسط ماه مارس

“ما همه در معرض خطر اگر ما فاقد منابع ما به شدت نیاز به” یک پرستار در این تظاهرات گفت: New York Post. “آن را یک بیماری همه گیر. اگر ما مریض جامعه ما بیمار می شود. ما همه مردم و بیماران ما سزاوار بهتر است.”

بیمارستان ها در کشورهای مانند ایلینوی گرجستان و کالیفرنیا دیده می شود پرستاران در اعتراض به دلایل مشابه. این NNU جدید اعتراض خواهد بود که اولین تلاش هماهنگ در سراسر چندین متحده است.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im