نیروی دریایی ایالات متحده به ممنوعیت مؤتلفه پرچم کشتی & پایگاه برای ‘اطمینان از واحد انسجام’, زیر مشابه حرکت توسط تفنگداران دریایی

نیروی دریایی ایالات متحده است که نشانه آن را نوار نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم در تاسیسات کشتی های جنگی و هواپیماهای معکوس تصمیم مشابهی توسط تفنگداران دریایی به عنوان اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی رفت و برگشت کشور است.

رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایکل Gilday گفت: نظم کشیده شده تا به منع بحث برانگیز پرچم “از تمام فضاهای عمومی و مناطق کار روی تاسیسات نیروی دریایی, کشتی, هواپیما و زیردریایی” و اضافه کرد که این حرکت به معنای “اطمینان واحد انسجام حفظ نظم و انضباط است.”

منظور می آید به عنوان گرم اعتراضات همچنان به خشم در سراسر ایالات متحده را برانگیخته توسط پلیس کشتن یک غیر مسلح در مینیاپولیس در اواخر ماه مه. در حالی که تظاهرات را تا حد زیادی متمرکز بر خشونت پلیس و مخربی بر آمریکایی های آفریقایی تبار و خشم و نیز کارگردانی در مؤتلفه بناهای تاریخی که برخی گمان جشن برده داری و نژاد پرستی. در میان جنجال سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده نیز منع نمایش عمومی از مؤتلفه پرچم در آخر هفته گذشته با این استدلال نماد اتحاد “همه بیش از حد اغلب شده است شرکت تصمیم گرفتند با خشونت افراطی و نژادپرستانه گروه که تفرقه اعتقادات هیچ جایی در سپاه.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de