نظامی آمریکا باید در مبارزه با کروناویروس در خانه نه مرحله ” هالیوود حالات در کشورهای دیگر – سپاه رئیس

سر از ایران نخبگان سپاه پاسداران است و توصیه ما به تمرکز بر روی این بیماری همه گیر در خانه به جای تلاش برای تضعیف تهران به عنوان نزاع بین دو کشور همچنان ادامه دارد با وجود داشتن هر یک از ضربه سخت شده توسط Covid-19.

دولت آمریکا باید “واقعا در مورد مراقبت از زندگی خود مردم در نیویورک و کشورهای درگیر با کروناویروس به جای فکر کردن در مورد هالیوود حالات و کشتار مردم در عراق” سرگرد ژنرال حسین سلامی فرمانده پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) اشاره کرد.

او با اشاره به ترور ایران را ژنرال قاسم سلیمانی در حمله هواپیماهای بدون سرنشین در پایتخت عراق بغداد در اوایل ژانویه. بثورات حرکت توسط واشنگتن قرار دادن آمریکا و ایران در آستانه یک جنگ تمام با تهران برای مقابله به مثل با شلیک موشک در آمریکا پایگاه های خود در عراق است. آمریکایی ها هشدار داده بودند از این حمله از قبل اجازه داده است که آنها را برای جلوگیری از مرگ و میر ولی در ایران هنوز قادر به نشان می دهد که آمریکا تاسیسات نظامی در منطقه شد و در رسیدن به آن.

همچنین در rt.com ما قرار می دهد تحریم های جدید در ایران, با وجود تماس برای امداد رسانی در میان عظیم شیوع کروناویروس

سلامی به یاد مخاطبان خود که واشنگتن در حال حاضر “آزمایش قدرت” از تهران و “به خوبی می داند که چگونه ایران را واکنش نشان می دهند به هر گونه تلاش برای تضعیف آن است.” ادعاهای برخی از مقامات ایالات متحده که آنها ادامه خواهد داد به “انجام عملیات محدود در برابر ایرانیان” بودند “چیزی بیش از یک بلوف سیاسی است.”

بنابراین به جای باعث ویران کردن در سراسر جهان و تنها “رو به وخامت قدرت خود” امریکا بهتر حفظ نظامی خود را در صفحه اصلی “مانند ایران است که با استفاده از نیروهای مسلح خود را برای مبارزه با coronavirus” فرمانده سپاه گفت.

همچنین در rt.com روحانی: سیستم بهداشت و درمان آماده برای Covid-19 قله به عنوان آن را می بیند بیش از 3000 عفونت های جدید

هر دو ایالات متحده آمریکا و ایران, در میان ملت ها بدترین ضربه گیر. امریکا تا کنون ثبت بیش از 103,000 موارد Covid-19 است که بیش از هر کشور دیگر. ایران رتبه ششم جهان و اول در خاورمیانه در تعدادی از آلوده با 38,309 میزبانی ویروس. همانطور که برای مرگ و میر ما در حال حاضر از دست رفته بیش از 2,220 مردم به این بیماری در ایران و مرگ و میر ایستاده در 2,640.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de