دریایی ایالات متحده تبدیل شده است برای اولین بار تایید حامل coronavirus در پنتاگون دیوارها نظامی آمریکا اعلام کرد که یک سرویسکار رفته به انزوا پس از آزمایش مثبت این هفته است.

افسر آزمون برای Covid-19 برگشتم مثبت در اوایل این هفته کاپیتان مونیکا ویت سخنگوی سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده تایید کرد روز شنبه با توجه به دفاع یکی.

دریایی اعتقاد بر این است که قرارداد مرگبار بیماری فراگیر از طریق تمام 50 ایالت آمریکا از همسر خود که نمایش علائم شبه آنفولانزا. اختصاص داده شده به برنامه های, سیاست و عملیات از سپاه تفنگداران دریایی ستاد افسر گذشته پا به ساختمان پنتاگون در آوریل 13, شده و در انزوا در انتظار نتیجه آزمون خود را.

هنگامی که او شروع به احساس ناخوشی خود دریایی “تماس خود اختصاص داده مرکز پزشکی” ویت گفت و اشاره کرد که آلوده افسر محل کار شده است ضد عفونی.

همچنین در rt.com 4 سربازان ناتو در افغانستان آزمایش مثبت برای coronavirus 38 بیشتر جدا شده با ‘آنفولانزا مانند علائم’

یک “کامل” بررسی راه اندازی شد برای تعیین افسر تماس های اخیر به عنوان او می تواند ناخواسته در معرض دیگران به این ویروس است که در حال حاضر بیش از آلوده 66,000 مردم در ایالات متحده به تنهایی.

در حالی که دریایی تبدیل شده است برای اولین بار شناخته شده coronavirus مورد نفوذ ما وزارت دفاع HQ آن را نمی ممکن است گذشته پس از چند دیگر از کارکنان هنوز برای دریافت نتایج خود را.

یکی از کسانی که Covid-19 مظنون کارمند پنتاگون ملی نظامی مرکز فرماندهی – اغلب به عنوان مراجعه کننده ‘اتاق جنگ’ – که در آن حمله هسته ای می تواند راه اندازی می شود, در میان چیزهای دیگر.

در اوایل این هفته وزیر دفاع علامت Esper بیشتر دسترسی محدود به ساختمان پنتاگون, بالا بردن آن حفاظت از سلامت وضعیت به بالاترین سطح. اگر چه این جریان از مردم به این بنای دفاع آمریکا پیچیده است پناهندگان دفاع گزارش شده است که 30 درصد از کارکنان خود را هنوز هم نشان می دهد تا به کار با استناد به یک جلسه داخلی.

همچنین در rt.com وزیر دفاع مسائل دستور توقف همه مسافرت و جنبش در خارج از کشور تا 60 روز افغانستان, برداشت ادامه خواهد

ارتش آمریکا زنگ خطر به صدا بیش از گسترش سریع ویروس ها و پتانسیل خود را برای تضعیف آمادگی رزمی است. ویروسی تهدید کرده است در حال حاضر به ارمغان آورد بسیاری از ما در خارج از کشور عملیات بانكی با Esper سفارش همه سربازان آمریکایی را به توقف همه سفر تا 60 روز دوشنبه به جز در افغانستان که در آن از خروج از آمریکا مشروط همچنان ادامه دارد.

همه گیر نیز برخورد یک ضربه سنگین به ناتو ‘مدافع اروپا 2020’ جنگ بازی, ورزش, که قرار بود به ویژگی های 20,000 سربازان آمریکایی با بخش عمده ای از مجموعه ورزش در آوریل و مه.

در حالی که تمرین نمی شد به نام خاموش در دسترس نباشد ما مشارکت قطع شد “به شدت” و ورزش خود را – یک بار تبلیغ به عنوان بزرگترین انتقال سربازان ایالات متحده به اروپا در بیش از 25 سال – کوچک شده به عقب به طور قابل توجهی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی