ما کاوش ناتو برای کمک به ترکیه در استان ادلب می گوید تحریم ها می تواند استفاده شود اگر روسیه یا سوریه نقض آتش بس – گزارش

واشنگتن فرستاده ویژه سوریه نشان داد که آمریکا در حال بررسی دخالت ناتو در ادلب و گفت که هر گونه نقض آتش بس در سوریه استان می تواند با تحریم ها با توجه به گزارش.

جیمز جفری وارد در بروکسل روز سه شنبه برای دیدار با متحدان ناتو و بحث در مورد “راه هایی برای حمایت از ترکیه نگرانی های امنیتی” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جفری گفت که واشنگتن “به دنبال” در ناتو چه می توانید انجام دهید برای ترکیه در ادلب و این که “همه چیز روی میز است.”

او بنا به گزارش هشدار داد که ایالات متحده می تواند پاسخ با تحریم اگر روسیه یا سوریه نقض آتش بس میانجیگری در مسکو بین رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هفته گذشته است.

اما جفری رد استفاده از نیروهای زمینی باید آتش بس شکسته شود. او همچنین با استفاده از این فرصت را به می گویند که آنکارا باید موضعش در خرید آن از روسیه S-400 ضد هوایی سیستم های. اسلحه فروش شده است یک نقطه از تنش بین آنکارا و واشنگتن با آمریکا اصرار ترکیه به رها کردن معامله و خرید ما ساخته موشک های پاتریوت به جای.

همچنین در rt.com ما ارائه آنکارا هوش در ادلب FM Cavusoglu ادعا می کند می گوید: S-400 متوقف نخواهد شد ترکیه از موشک های پاتریوت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im