ما گسترش ویزای کار بان کی مون برای حفاظت از مشاغل در آمریکا از میلیون ها نفر از بیگانگان’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی قرار دادن محدودیت های جدید خارجی ویزای کار تا پایان سال 2020 یک حرکت دولت گفت: نیاز است به عنوان اقتصاد رنج می برد در پی Covid-19 مستندات.

امضا شده در روز دوشنبه, منظور انجماد انواع مختلفی از ویزای کار – از جمله H1B برای کارگران بسیار ماهر – که کاخ سفید می گوید حفظ خواهد شد برخی از 500,000 مشاغل در آمریکا از رفتن به کارمندان خارجی بخشی از آنچه در آن تلقی یک “امریکا-اول بهبودی است.”

“کارگران آمریکایی رقابت در برابر اتباع خارجی برای شغل در هر بخش از اقتصاد ما از جمله در برابر میلیون ها نفر از بیگانگان که وارد ایالات متحده به انجام کار موقت,” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

اما تحت شرایط فوق العاده اقتصادی انقباض ناشی از Covid-19 شیوع برخی ویزای غیرمهاجرتی برنامه اجازه چنین اشتغال مطرح غیر معمول تهدید به استخدام کارگران آمریکایی.

هر چند کارگران کشاورزی و برخی از مراقبت های بهداشتی و مواد غذایی زنجیره ای پرسنل معاف از محدودیت های یخ نیز به H4 ویزا – اعطا شده به اعضای خانواده از H1B دارندگان – و L ویزا برای کارگران خارجی در آمریکا-شرکت های مبتنی بر. برخی از کارگران موقت و کسانی که شرکت در محل کار و یا مطالعه برنامه های تبادل نیز منع ورود تحت سفارش.

همچنین در rt.com یکی دیگر از 1.5 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری

60 روز توقف در دسته بندی خاصی از کار و خانواده-ویزای مهاجرت بر اساس دستور داد در ماه آوریل در حال حاضر نیز تمدید شود تا پایان سال بقیه محدودیت های جدید را در مجموعه ای به پایان می رسد. آنها را نمی شود به مهاجران در حال حاضر زندگی و کار در ایالات متحده, اما نه برای اقامت دائم به دنبال به دست آوردن تابعیت.

در تماس با خبرنگاران گفت پیش از آن در روز دوشنبه گفت: دولت منظور خواهد حفاظت از مشاغل در آمریکا در میان بی سابقه بیکاری تا حد زیادی رانده شده توسط coronavirus مرتبط با مستند اقدامات که تعطیل swaths بزرگ اقتصاد آمریکا در ابتدای ماه مارس است. در حالی که تعدادی از ایالت های پیش رو در برنامه ریزی برای بازگشایی, برخی از مناطق کشور در حال دیدن یک تجدید حیات در ویروس stoking نگرانی در مورد یک “موج دوم” و امکان جدید مستند اقدامات برای مهار آن است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de